Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sensor airbag


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mozecie powiedziec mi gdzie jest/sa senror/y poduszek w b5 polifcie. Padl mi sensor i musze go naprawic. Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blad na wyswietlaczu pali sie air bag. Mialem lekkiego dzwonka w przod od strony pasazera i po tym wypadku nie chce sie skasowac blad. Zadna poducha nie wystrzelila stad mechanior stwierdzil ze to sensor. Chcialem sie upewnic czy to jest gdzies w tunelu bo sam mi tak powiedzial ze bedzie trzeba konsole zdjac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz pod vaga i sprawdz jakie masz błędy, dopiero później zacznij dłubać. Może to napinacz pasów bezpieczęństwa, też jest powiązany z kontrolką od poduchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie podobne do kolegi mam uszkodzony ten sensor i świeci mi się kontrolka air bag czy jak wyciągnę ten sensor do naprawy albo i wymiany to mogę jeździć normalnie i czy komputerowi się coś nie poprzestawia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie podobne do kolegi mam uszkodzony ten sensor i świeci mi się kontrolka air bag czy jak wyciągnę ten sensor do naprawy albo i wymiany to mogę jeździć normalnie i czy komputerowi się coś nie poprzestawia .

możesz śmigać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to wyglądać tak:

AIRBAG.jpg

Rezystor 2-3ohm, nie ma polaryzacji więc wszystko jedno w którą stronę włożysz. Oczywiście troche lepiej to zabezpiecz żeby nie wyleciał. Jeśli Ci się zapali kontrolka na desce to ją musisz niestety skasować VAGiem bo jeśli komputer raz wykryje, że coś nie tak to już sobie sam nie skasuje. Dlatego jak będziesz odłączał poduszkę i wkładał rezystor odłącz akumulator. Po powrocie zasilania powinno być wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma 8D0 959 655 J

Przeglądam fora i aukcje na allegro i też myślę, że 8D0 959 655 J jest w naszym modelu.

Niestety nie ma obecnie aukcji z końcówką J. Jakby ktoś z Wam miał natrafił t proszę o info na PW

O jakim wątku piszesz bym przeczytał? Podaj link.

Czy modele 8D0 959 655 L lub 8D0 959 655 M lub 8D0 959 655 C

będą pasowały do modelu 8D0 959 655 J ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...