Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Koszty wymiany rozrządu.


Omenos

Rekomendowane odpowiedzi

a nie przypadkiem 20V?. Ja płaciłem za kompletny rozrząd półtora roku temu bez pompy wody ponad 660 zł :hi:. Z tego co pamiętam to była niemiecka firma Ruville.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kup to co Ci tu doradzą chłopaki i idź do jakiegoś dobrego znajomego mechanika co ci po kosztach nie pojedzie na maska, bo przeważnie teraz tacy bez znajomości są. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mechanik wyliczył mi 1150 zl:/

:polew:

chyba do 2.7 BiT

zamów kompletny rozrząd u kolegi TOM77 z forum i będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=10464

tu masz jego profil, na samym dole jest napisane: wyślij temu użytkownikowi prywatną wiadomość, klikasz, witasz się i prosisz o kosztorys kompletnego rozrządu do 1.8 20V

tyle [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 22:52_________________________________________________

nmwui.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt gratów jeżeli są dobrej marki to ok połowy ceny jaką usłyszałeś ( można zobaczyć po Allegro i np. sklep internetowy intercarsu ) ale myślę że mechanik sporo sobie zażyczył za wymianę z uwagi na demontaż całego przodu. Przerabiałem to w zeszłym miesiącu. Ponadto proponuję ci odrazu wywalić wszelakie inne paski ( alternator , klima ) i niech zobaczą pompę i napinacz paska aternatora bo jak cokolwiek padnie szybciej to upierdliwe jest zrzucanie ponowne chłodnic i całego tego bałaganu.

Na pocieszenie dodam że właściciele nowych Renault Scenic mają bardziej przegwizdane , bo tam aby żarówkę wymienić to trza zderzak zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąpletny rozrząd 500zł do tego co druga wymianę rozrządu powinno się wymieniać pompę wody koszt około 130zl, polecam tez wyrzucić simeringi walka i walu koszt około 60zl, co do pozostałych pasków jeżeli są dobre to można wymienić je później i nie trzeba do nich nic zciagac. Jeżeli chodzi o robociznę to ja bym wziął 250zl i tak mniej więcej się bierze z pompa wody bez pompy 200zl

Na pocieszenie dodam że właściciele nowych Renault Scenic mają bardziej przegwizdane , bo tam aby żarówkę wymienić to trza zderzak zdjąć.

Kolego nic nie trzeba zciągac w nadkolach są wzierniki do żarówek, a jak ktoś ma długie i cienkie palce to zrobi to od góry ale trochę gimnastyki jest

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:27_________________________________________________

No a mechanik wyliczył mi 1150 zl:/

ale to kolego chyba z częściami pompa wody paskami bo jak za sama robotę to przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...