Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwna kostka a problemy z odbiorem radia nie ori


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

borykam sie jak wiekszosc z problemami z odbiorem z nie ori radia (alpina) auto z takim radiem kupilem glosniki graja all i przod i tyl

uzylem szukaczki szukalem czytalem wiem i sprawdzilem ze mam podpiete zasilanie wzmacniacza ) abelek niebieski z radia do bialo czarnego w instalacji... jednak dalej trzeszczy i kiepsko szuka wiec cos jest popsute pod lampka w bagazniku grzebalem jest tam baly balagan i wzmaka znalezc nie moge ale znalazlem nietypowa kosc przy przewodach przy radiu moje pytanie takie co to za kosc i przewody? moze cos mam nie tak ze kiepsko dziala?

gY8CA.jpg

gYiB9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko sa to chyba mini iso.

hmm dzieki kolego ale do czego to? co za mini iso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego też jestem laikiem w tych sprawach,ale może pomoże Ci mój post

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156816.0

też borykam się z tym problemem i miałem podobny problem,więc postanowiłem wymienić radio na ori i po to są potrzebne te kostki mini iso.Akurat ta żółta,a do niebieskiej jeszcze nie doszedłem :)

Wzmacniacz jest przy podstawie anteny z takim czarnym plastikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj: o kostkach mini iso jest wszytko, łącznie z rozpiskami pinów, w google też widzę ciężko wpisać mini iso :thumbdown:

kolego aju :szukaj: szukalem na temat odbioru radia i czytalem a co do kosci nie wiedzialem ze to jest mini iso... czasami wystarczy umiejetnie odpowiedziec na pytanie takiemu koledze jak mi np: "To jest kosc mini iso sluzy do tego i do tego jesli chcesz wiedziec wiecej poszukaj pokrewnych tematow..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drinks: ok

ale zrozum też że często przewijają się tu te same pytania a większość nawet nie chce zajrzeć w temat pod spodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju :drinks: rozumiem i dlatego najpierw szukam... gdyby na tej kostce bylo napisane mini iso wpisal bym to wszedzie by jak najwiecej sie dowiedziec na ten temat a dopiero na koncu pisal nowego posta

Kolego też jestem laikiem w tych sprawach,ale może pomoże Ci mój post

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156816.0

też borykam się z tym problemem i miałem podobny problem,więc postanowiłem wymienić radio na ori i po to są potrzebne te kostki mini iso.Akurat ta żółta,a do niebieskiej jeszcze nie doszedłem :)

Wzmacniacz jest przy podstawie anteny z takim czarnym plastikiem.

kolego albatros111 dzieki wielkie ale akurat hmm myslalem ze te cale miniiso jest powiazane jakos z odbiorem a sie okazuje ze nie glosniki mi wszystkie graja i jest good :cool1: tyle ze wg mnie radyjko czasem przerywa mimo ze mam podlaczony wzmacniacz antenowy pod radio... ale mam sajgon jakis w kabelkach i musze mocniej porezac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kostka żółto zielona jest od wzmacniacza i zmieniarki![br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:02_________________________________________________a wzmacniacz, jeśli to NOKIA to jest w schowku, w bagażniku z lewej strony, to może ci troszke pomoże:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1549305&highlight=audi+nokia&sid=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego serdeczne teraz to dopiero mam zagadke bo zadnej przejsciowki nie mam kosci zielono-zolte mam nie podlaczone a wszystko gra :mysli: ciekawe tylko czy wzmak gra i czy zmieniarka kiedys byla skoro kosc jest :gwizdanie:

Witam, kostka żółto zielona jest od wzmacniacza i zmieniarki![br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:02_________________________________________________a wzmacniacz, jeśli to NOKIA to jest w schowku, w bagażniku z lewej strony, to może ci troszke pomoże:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1549305&highlight=audi+nokia&sid=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dziwi dlaczego wszystko ci gra skoro masz wzmaka nie podłączonego, sprawdzałeś w bagażniku czy jest tam wzmacniacz, może ktoś zrobił nową instalacje?

wzmaka mam napewno w schowku z lewej w bagazniku... cos jest mocno namieszane w kosciach jak widac na fotkach ale gra ;) pewnie ktos przewody pociagnol... chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec tak:

1. instalke do tylu mam napewno nie ori jakies dziwne kabelki podpiete normalnie...

2. co do odbioru radia zasilanie wzmaka mam ok - napiecie na przewodzie jest az pod antena...

3. sam kabel antenowy mam-mialem strasznie namotany przy antenie - jakies dziwne przerobki na zlaczke itp - wyrzucilem wszystko ladnie polaczylem i zaizolowalem.

4. czy w avancie antena radiowa jest taka malutka? moja ma z 20 cm

5. Nie wiem jeszcze czy wzmak w schowku jest podlaczony i dziala czy tylko tam sobie lezy :mysli:

Chyba tyle z moich zabaw i doswiadczen na chwile obecna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...