Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Coś z przepustnicą


Omenos

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomozcie, wyczyscilem dzisiaj przepustnice.PO PIERWSZE: wlaczylem zaplon, czekam bo slychac ze przepustnica sie adaptuje ale nie wylacza sie, caly czas brzeczy i po jakis 30 sekundach slychac jakby cos przeskoczylo i od nowa brzeczy bez przerwy:( PO DRUGIE: jak juz odpale (nadal brzeczy przepustnica jak odpalam) i zgasze i chce drugi raz zapalic to sie odburza, wskakuje na obroty po czym gasnie, nie wiem czy moze immobilaiser sie rozkodowal czy co:(musze zdjac kleme, poczekac chwile i od nowa to samo, za pierwszym burzy, zgasze i odpale, wskakuje na obroty i gasnie:( Na vaga bede mogl podlaczyc dopiero w srode, prosze pomozcie chociaz jakies przyblizone podpowiedzi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być uszkodzony nastawnik . Poczekaj na kogoś z vagiem i zaadoptuj przez kompa . Mi osobiście nie udało się zaadoptować przepustnicy Twoim sposobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli immo blokuje to odpala i gaśnie praktycznie od razu i mruga kontrolka od immo. Ale nie powinno się nic z nim dziać od czyszczenia przepustnicy, popatrz na kontrolkę i będzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym w immo nie szukał przyczyny tylko w przepustnicy jeżeli przed czyszczeniem było ok to znaczy że albo źle wyczyszczona albo jest coś nieszczelne i łapie lewe powietrze w dużej ilości najlepiej sprawdź czy wszystko dokładnie podłączyłeś jak masz wykasuj błędy i jeszcze raz zaadoptuj przepustnice powinno być ok :good:.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jak odpalam to nie mryga kontrolka od immo a jak zgasze i ejszcze raz chce odpalic to juz mryga, odpali i gasnie. A i jeszcze dzien wczesniej odpialem akumulator na 12 godz ale jak podlaczylem to nic sie nie stalo. a wlasnie jak czyscilem akumulator tez wyjalem na jakies 2-3 godz i juz tak sie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego odłącz kabel od przepustnicy potem aku potem podłącz aku i przepustnice na włączonym zapłonie i powinno pomóc a jak nie to podłącz przepustnice na wyłączonym zapłonie ja miałem taki sam problem jak ty z zaadaptowaniem i przez vaga i takim sposobem jak ty u mnie po tym pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sproboj adaptacji przpustnicy sa ladnie opisane sposoby domowe a jak to nie pomoze vag :) u znajomego za bro :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego odłącz kabel od przepustnicy potem aku potem podłącz aku i przepustnice na włączonym zapłonie i powinno pomóc a jak nie to podłącz przepustnice na wyłączonym zapłonie ja miałem taki sam problem jak ty z zaadaptowaniem i przez vaga i takim sposobem jak ty u mnie po tym pomogło

W książce do Audi jest napisane że jak jest odłączony akumulator to nie wolno przekręcac kluczyka od stacyjki grozi uszkodzeniem wtrysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z immo byl w kompie, uwalony był komp :kwasny:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 11:24_________________________________________________Panowie jeszcze jedno pytanie, jak zdjąć te dwa przewody co sa przy przepustnicy ? bodajże od chlodzenia. Macie jakies sprawdzone sposoby ? bo u mnie strasznie ciezko sa scisniete ze nie moge ich ssunac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego proponuje ci spróbować wd prysnąć pod Gume... bynajmniej ja tak robiłem wiem że łatwo nie schodzą ... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z immo byl w kompie, uwalony był komp :kwasny:[br]

kupiłeś inne ECU i przewalałeś immo ?

uwalone ECU potrafi też nie zapisywac ustawień przepustnicy . Tak było u mnie . Jeżeli potrzebujesz ECU pisz PW z numerem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno czysciłęm przepustnice, i wiem że łatwo nie schodzą przewody, wd to dobry pomysł ale jeszcze ważniejsze uzbroić sie w cierpliwość by je ponownie nałożyć, :kox: ja ułamałem odpowietrzenie od serwa bo musiałem mocno sie zaprzeć gdzieś ręką by nałożyć przewód :wallbash: teraz jest tam śrubka zaizolowana taśmą :hi: Wiec powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...