Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy to jest moduł Bluetooth??


orzeszek75

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie o to m chodzi :) i nastepne pytanie brzmi !! czy mozliwe jest zeby ktos przelaczyl Bluetooth od RNS-N pod zestaw glosnomowiacy ?? bo mam zamontowany zestaw BURY ktory tez nie dziala bo niemam adaptera :/ jesli tak to jak to przelaczyc zeby telefon dzialal przez RNS-N??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz ori zestaw Bluetooth to chyba powinien być podłączony pod RNS-E bo chyba chodzi ci o tą navi?

Pod fotelem masz tą czarną puszkę i jest w niej Bluetooth?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec piszesz dosc skomplikowanie jak dla mnie :)) chodzi mi o to zeby telefon dzialal pod RNS ale nie dziala wyskakuje napis ze telefon nie jest zainstalowany i nic sie nie da zrobic . Pod fotelem mam czarna skrzynke z jakimis kablami ale ja niemam pojecia co to jest jak to dziala a napewno nie wiem czy tam jest bluetooth. Moze mi powiesz jak to sprawdzic czy on tam jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić można programem VCDS albo fizycznie odkręcić fotel i otworzyć puszkę i sprawdzić co w niej jest. Będzie pisało na module Bluetooth, jeśli to masz to będziesz musiał podjechać do jakiegoś machera żeby ci to zobaczył czego to nie działa

Tu masz temat montażu BT ale pod schowkiem ty powinieneś mieć zamontowane pod fotelem

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32362.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odkrylem ze skrzynki tam niema ;( ;( sa tylko kable wpiete w plastik :( ale zaraz pojade na szrot i dowiem sie ile beda za to chcieli a skoro nowe w PL kosztuje 600 to mysle ze za jakies 40-50 funa kupie urzywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500 zł mogę ci sprzedać wersje FULL z anteną i mikrofonem i puszką a nowy kosztuje pewnie koło 2 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę wysłać ale przesyłka nie wiem ile będzie kosztować

A skąd dokładnie jesteś bo mam siostrę w UK i kumpla może gdzieś nie daleko mieszkasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba na szrocie nic niewie trzeba czekac na wlasciciela:/ a ja mieszkam w Chestre[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:18_________________________________________________Chester mialo byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daleko więc tylko pewnie wysyłka może będziesz w pl za niedługo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam plan wizyty na swieta :) Wielkanocne [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:59_________________________________________________podczas tej wizyty chce zamontowac ten modul i zmienic kierownice na wielofunkcyjna narazie bo niewiem co mi do glowy przyjdzie przez te kilka miesiecy :/ jak wiemy w takim aucie mozna duzo pozmieniac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kilka miesiecy jeszcze zostalo zanim bedziesz w pl. Piszesz że będziesz montował w pl to może nie ma sensu wysyłać do UK tylko do jakiejś rodzinki w PL

To jak będziesz chętny na tego BT to pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...