Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zablokowane tylne drzwi


graszu

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem A4 z 2002 r jednak za nim ją zarejestrowałem to stała od lipca na dworze nie odpalana więc akumulator się rozładował, naładowałem go samochodzik pięknie zapalił tylko mam jeden problem nie mogę otworzyć tylnych drzwi nawet nie słyszę żeby centralny pracował. Gdyby to były jedne drzwi no to padł zamek ale z dwóch stron na raz :shocked: wiecie jak to odblokować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie zacią ci się zamek ten mechanizm w srodku w drzwiach miałem taki problem w octawi . po wielu próbach stukania po drzwiach i szarpania odblokowały się . Ale trzeba było zdemontowac zamek i lekko zapatke szlifnąć w środku napewno jest wyrobiona i przesmarowac cały mechanizm. Taka sama awaria trapi pasaty tak czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie zacią ci się zamek ten mechanizm w srodku w drzwiach miałem taki problem w octawi . po wielu próbach stukania po drzwiach i szarpania odblokowały się . Ale trzeba było zdemontowac zamek i lekko zapatke szlifnąć w środku napewno jest wyrobiona i przesmarowac cały mechanizm. Taka sama awaria trapi pasaty tak czytałem.

no ale pisze kolega graszu " Gdyby to były jedne drzwi no to padł zamek ale z dwóch stron na raz " i jak sie ma dostac do mechanizmu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siadły jednej zimy dwoje drzwi od kierowcy i tylne od pasażera. ale w moim przypadku to zamek siadł , pojechałem do mechanika ale postraszyli mię ceną zamków 500zł za sztukę i chcieli próć tapicerkę. Wróciłem do garażu i sam postanowiłem to naprawić . Jeśli chodzi o dostanie się do zamka udało mi się od środka do połowy odkręcić tapicerkę drzwi wiec miałem jakiś dostęp do zamka, ale mówię mi się to stało w skocie octawi . nie wiem jak w audi, czy dało by si zdęmontować choć w części tapicerkę . Ale u kolegi faktycznie może coś z elektryki siadło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek123

U RODZICÓW W OCTAVII JEST TAKISAM PROBLEM ALE Z 1 FURTKĄ , TZN ELEKTRYKA SZYBY DZIAŁA A NIE MOŻNA OTWORZYĆ ICH Z CENTRALNEGO ANI OD SRODKA Z KLAMKI. PROBOWALEM WYCIAGNAC TEN RYGIEL ALE DRZWI DALEJ SIE NIE OTWIERAJA. NAPISZ MI CO ROBIŁES U SIEBIE MAM WOLNE OD SRODY TO MOZE COS WYKOMBINUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem VAG-a ale "brak błędów" więc zacząłem sprawdzać bezpieczniki z opisu z forum ale prawie nic się nie zgadzało :wallbash: więc użyłem miernika i po kolei sprawdzałem bezpiecznik po bezpieczniku okazało się że tylko jeden był spalony choć wzrokowo był dobry, bezpiecznik koloru białego z napisem "E" zastąpiłem go 15A i drzwi z tyłu zaczęły się otwierać :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...