Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak wymonotować mechzniam wycieraczek przednich ???


Silent bob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dziś próbowałem naprawić sobie wycieraczki z przodu, poluzowal mi się taki zaciśnięty element w mechaniźmie i mi "strzelają" wycieraczki przy każdym ruchu. zeby to naprawić musze wyjąć mechanizm, rozłączyc go, zacinąc ta rurkę ponownie i złożyć to wszystko do kupy. Zdemonotwałem podszybie, zdjąłem wycieraczki i za cholerę nie mogę wyjąć tego mechanizmu. Próbowałem w różnych pozycjach wycieraczek i nei chce wyjść,. Koniec końców odkręcilem cały ten pojemnik plastikowy z kompem i lekko go przesunąłem na tye na ile można było i nadal nnie mogłem tego badziewia wyjąć. Wygląda na to, że żeby wymontowac mehcanizm wycieraczek przednich trzeba porozłączać wszystkie wtyczki od kompa. Trochę się to bałem ruszać, bo wolę pykanie wycieraczek niż problemy z kompem. Ma ktoś jakieś wskazówki w jaki inny sposób wymontować ten mechanizm ?

Pzdr

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak rozbierałem u siebie to zrobiłem tak jak piszesz Zdemonotwałem podszybie, zdjąłem wycieraczki i odkręciłem obudowe (wierzchnią część) od komputera i po krótkiej gimnastyce udało się wyjąć mechanizm. mam parę zdjęc robionych tel ale zawsze coś, jak chcesz to daj znać, bo nie wiem czy je wklejać na forum co by go nie zaśmiecac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. mam parę zdjęc robionych tel ale zawsze coś, jak chcesz to daj znać, bo nie wiem czy je wklejać na forum co by go nie zaśmiecac.

czesc

jakbys wkleil byloby super. Aha, a jak wyjmowales to odkreciles najpierw silniczek od reszty czy dales rade wyjac wszystko razem ? thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...