Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wiązka kabli drzwi-jaka potrzebna do oświetlenia drzwi?


Fido30

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam "pakiet oświetlenie" w (A4 b6 z 2003') i planuję założyć lampki w drzwi a także pod siedzenia.Jednak dziś po zdjęciu tapicerki zauważyłem że nie ma w wyposażeniu podciągniętych kabli. W związku z powyższym proszę Was o pomoc...Jaka wiązka kabli jest do tego potrzebna i gdzie się z nią wpiąć? Poniżej załączam foto

070120111320.jpg

Dzięki, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu na łatwizne zamiast użyć funkcji :szukaj::wallbash: no nic ja też to przerabiałem :wink4:

Cały temat masz tu wszystko opisane elegancko http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20727.0;highlight=pakiet+o%B6wietlenia

Natomiast żeby Ci całkiem uprościć wklejam cytat właśnie z tego wątku:

"Moduł komfortu nie ma nic do światełek w tapicerce drzwi - kupujesz lampki i podłączasz je do sterownika drzwi (zwanego inaczej silniczkiem szyb).

Jeśli chodzi o przód - zasilanie obu lampek podpinasz do pinu nr 13 a masę do pinu 21 w gniazdku 32 pinowym. Natomiast z tyłu zasilanie

lampek ułatwiających wsiadanie w pin 2 w 16-pinowej (brazowej) wtyczce w module drzwi. Zasilanie lampki ostrzegawczej - pin 3 w 16-pinowej

(brazowej) wtyczce w module drzwi. Masa wspólna z pinu 6 w tej samej wtyczce. To wszystko."

"Aby dołożyć wewnętrzne oświetlenie nóg - potrzebujesz moduł obsługujący tę funkcję. Całe "kodowanie" to adaptacja sterownika na kanale 61 gdzie

zamiast wartości 0 wpisujesz 2." STR 19 - tam masz tez opisane jak to podłączyć.

miłej lektury :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ nie ma sprawy :kox: pisz jak postępy u ciebie bo ja podłączyłem w drzwiach przednich potem okazało się ze nie mam wiązki w drzwiach do tyłu a na koniec aby całkiem było do d... to moduł nie obsługuje u mnie pakietu oświetlenia tak ze ogólnie lipa. Moduł do wymiany i parę metrów kabla do wyrezania :decayed::wallbash:

Tu masz listę modułów może się przydać oby nie :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=129290.285

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...