Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Silniczek regulacji lamp xenon


pioteres

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ponieważ zimowe wieczory długie i nudne postanowiłem zrobić porządek z regulacją mojej lewej lampy (oryginalny ksenon). Po jej wyjęciu okazało się, że silniczek posiada urwaną plastikową część odpowiedzialną za regulowanie odbłyśnika, a poprzedni właściciel włożył kawałek deseczki pomiędzy obudowę a w/w silniczek, by lampa się nie przestawiała.

Sprawdziłem w ETCE, że prawidłowy numer silniczka do mojego auta (a4, 2000r) to 1J0 941 295 B, natomiast ten popsuty, który wyjąłem ma numer 1J0 941 295 F. Jak widać na zdjęciach poniżej silniczki te różnią się w budowie.

Który silniczek w związku z tym mam zamówić? ten który wskazuje ETKA czy taki, który ma ten sam numer co stary, zepsuty? Lampy są oryginalne na 100% - jeśli chodzi o silniczek to nie mam pewności, zważając na to że ktoś tam palce wkładał (drewienko)? :) A może pasuje i jeden i drugi??

Za wszystkie sugestie będę wdzięczny

Urwany silniczek

20110119376.th.jpg

Silniczek wg ETKI

1415467464.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z pierwszej fotki będzie pasował na 100%, ale te z drugiej też powinny podejść bez problemu, dla pewności zamówiłbym ten pierwszy, a poza tym poszukaj w dziale "sprzedam" ktoś pewnie ma na sprzedaż :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak będziesz miał ciężko kupić takie do A4, to punto II też miało identyczne silniczki Valeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyhaczyć taki silniczek na forum. Na Allegro jest kilka sztuk w granicach 40zł Ja swój kilka razy próbowałem skleić, najpierw tylko kropelką później wwierciłem się w bolec i wsadziłem tam drut dla wzmocnienia. Nic to nie dało. Teraz czekam na silniczek jak z górnego zdjęcia. Tylko ten będzie miał na obudowie wydziergane GM bo pochodzi chyba z Corsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...