Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rożnice pomiedzy grzanymi a nie grzanymi stołkami.


Zemis

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam prośbe...czy któryś w Was wytłumaczylby mi rożnice jakie wystepują między grzanymi a nie grzanymi stołkami? oraz czy się rożni klimatronikk 2din z grzanymi d*pami i bez tego grzania. bede wdzieczny pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzewane fotele mają grzane siedziska .... nie podgrzewane ich nie mają :wallbash:

słychaj ja wiem o tym... :tongue4: ale mi chodzi jakie kostki mają być pod spodem bo mam komplet wymontowany i nie wiem czy sa podgrzewane...są tam dwie kostki czerwona z 3-4 pinami i jedna duża żółta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde ja mam grzane wraz z lędźwiami ale nie pamiętam ile tam kości jest. Z tego co pamiętam to mam żółtą, zieloną i czerwoną. tak na bank tak mam, 3 kości są, tylko pewnie w polifcie i przedlifcie różnią sie kolorami. ale soko masz 3 to masz grzane tyłeczki :wink4:. co do 1 i 2 din to niczym prócz tego ze 1din jest 2 razy mniejszy od 2 din. a klimatronik w 2 din ma wiecej plastilu na górze tzn jest cały z obudową tak jakby porównać go z 1 din a w 1 din masz plastikową ramke maskującą szczeliny do okoła radia oraz panelu klimatronika, jest ona na zatrzaski(metalowe spinki) sam klimatronik jest kwadratowy. NO i co juz pewnie wiesz w klimatroniku z grzanymi stołkami masz rolki ze stopniowaniem grzania, w przedlifcie klimatronik nie ma nic do rzeczy, masz wtedy na wysokości awaryjnych przyciski od grzania rónież wraz z regulacją, poszukaj na forum fotek, zajrzyj do działu sprzedam i tam bedziesz miał kilka takich gadźetów to sobie sam porównasz :hi: tu masz przykład:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177343.0;topicseen

http://postimage.org/image/1dhtjsglg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fotelach nie grzanych jest jedna kostka (bez airbagu) i dwie z airbagiem ... pierwsza do ładunku pasów druga .... jak logika nakazuje do airbagu :) jak masz więcej ... to fotel ma jakiś extras he znaczy może być ale nie musi podgrzewany bo np: są fotele które mają pompowaną lędźwię elektrycznie i ... tylko to bez regulacji elektrycznej np: położenia oparcia. Ale może ktoś tu się znajdzie - zapytaj kolegi który sprzedaje w dziale Sprzedam grzane skóry z A4 B5 to Ci powie ile tam jest kostek bo ma akurat wyjęte stołki z auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha roznice pomiedzy klimatronikami juz wiem i mam bez grzanych d*p wiec pewnie fotele z tego samego autka to znaczy ze pewnie tez nie podgrzewane...szkoda no ale cóz i tak do sprzedani będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...