Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Zgubiny kluczyk


MRoger

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy ...

Teściu, który jeździ teraz w Lublinie moją starą A4 zgubił jedyny kluczyk :wallbash: :wallbash:, brak pinu ani jakiegokolwiek zapasu :shocked:

Rozumiem że dwie opcje możliwe to ASO lub zakup kompletu zamków ;(

Auto zamknięte, czy jest jakaś możliwość wygrzebania pinu zakodowania immo dorobienia takiego kluczyka (np na odstawie wkładu z zamka) z pilotem.

Może ktoś wie gdzie w Lublinie można coś z tym zrobić i ew. jakie koszty ?

Czy ASO może dorobić kluczyk na podstawie jakiś danych z VIN itp. Czy tylko wymiana wszystkich zamków i zakodowanie. Co robić ? Proszę o pomoc jeśli ktoś coś wie lub zna podobny przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO na podstawie nr Vin moga dorobic Nowy kluczyk ale koszt pewnie bedzie spory.Druga opcja jest równiez zakup stacyjki kluczyków zamków oraz siwej puszki immo wraz z pastylkami .Pozniej kodowanie Vagiem i ma hulać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorób sobie mechanicznie klucz a resztą mogę się zająć ja, bądź np. Wihajster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ... wiedziałem że można liczyć na kolegów z forum/klubu :hi:

Dzięki wszystkim za info, kluczyk na szczęście znalazł - sąsiad przyniósł, więc fart niesamowity. Tak czy inaczej da potomnych spece od otwierania i dorabiania kluczyków w Lublinie www.chrust.pl za całą robotę (otwarcie auta, kluczyk, kodowanie) - dorobienie scyzoryka z pilotem biorą 1000zł a ASO za dorobienie na podstawie VIN+kodowanie 750zł więc rachunek jest prosty. Pozostaje tylko niepewność co do bezpieczeństwa i ew. wymiany zamków przez poprzedniego właściciela, w tym wypadku dorobienie na podstawie VIN nic nam nie da.

Kluczyk się znalazł ale problem pozostał, zamawiam taki kluczyk na zapas

http://allegro.pl/klucz-kluczyk-surowy-surowka-audi-transponder-i1415963991.html

Będzie pasował ?

Będę miał prośbę do kolegów z Lublina posiadających vag tacho o zakodowanie kluczyka, do kogo mogę się zgłosić w tej sprawie ? Oczywiście browarki już się chłodzą :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee. czekaj bo piszemy w 2 wątkach :wink4: ten kluczyk ma 48 CRYPTO będzie go można zakodować w poliftowej A4 B5 2000r. One mają zdaje się już zmienny kod immo - nie orientuję się dokładnie ale wiem że o ile dorobienie zakodowanie kluczyka z immo do B5 z np 97' to co innego niż tych po 2000r.

Ok już wiem

od 94 do konca 97 są ze stałym kodem megamos a od 98 i młodsze crypt 48

Dzięki

Pozostaje jeszcze kwestia jakiegoś miłego kolegi z Lublina z vag tacho. Trzeba wyciągnąć pin z szafy. Kluczyk mogę już sobie sam zakodować vagiem jak będę mial pin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...