Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wariujące oświetlenie wnętrza kabiny :-(


OGr

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam mały problem.

W zasadzie odkąd kupiłem auto to przy włączonym zapłonie/silniku jak otworzy się któreś drzwi poza kierowcy to oświetlenie wnętrza zaczyna mrugać - czemu nie wiem ale stwierdziłem że to jakiś pakiet hehe ;-)

Teraz jak jeżdżę to ja zapalam silnik i gdzieś sobie jadę to zauważyłem że oświetlenie wnętrza nie zawsze gaśnie. Aby zgasło na amen to muszę wyłączyć oświetlenie nad głową, poczekać aż oświetlenie bagażnika i nad tylnymi pasażerami zgaśnie i dopiero mogę włączyć przednie oświetlenie w pozycję neutralaną i wtedy się nie włączy :-(

Wczoraj w nocy jak odchodziłem od samochodu zobaczyłem że po zamknięciu drzwi oświetlenie wnętrza mruga lub po prostu się nie wyłącza. W końcu po kilku próbach światełko zgasło.

No i teraz kurcze sam nie wiem gdzie grzebać, co sprawdzać i co to się wogóle dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij vag-a i szybko rozwiąż temat .U mnie mrugało później zaczęło zamykać auto i teraz muszę dmuchnąć w przewód żeby dostać się do auta :wallbash: chyba sterownik padł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn sterownik czego ? mówisz o pompce centralnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pewnie nie da się jej zregenerować tylko trzeba kupić nową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia .Powiem tak pompka zamyka auto jak przekręcę kluczyk w klapie bagażnika ( nie mam nigdzie indziej wkładek) ale na pilota nie reaguje nawet klapy nie otworze bez kluczyka więc myślę że sterownik powiedział papa ;( .Ale w twoim przypadku może być różnie sprawdź czy pompka ma sucho na początku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pompki znalazłem coś takiego:

http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?t=9256

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1026640.html

ale nie jestem jakoś przekonany że to ona. Sama sterowałaby wszystkim ? Jakby się waliła to chyba bym drzwi nie otworzył nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...