Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła do jazdy dziennej


QQ

Rekomendowane odpowiedzi

witam..

co powiecie na taki zestaw.. http://moto.allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-h006-audi-vw-oem-hit-i1437960063.html

a może polecicie coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcesz skrzywdzić swoje auto takim czymś jeszcze za tak ciężkie pieniądze...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam alternatywy dla wypalających się xenonów.. w dzień nie są potrzebne a idą długie dni gdzie xenon jest zbędny !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszczednośc jest, bo poza palnikiem, wypala sie tez odbłyśnik. ale każdy robi jak uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli są już dwa powody.. wypalające się żarniki i odbłyśniki ..

ale co powiecie o samym zestawie który przykładowo pokazałem ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli już się zdecydowałeś, to chociaż załóż coś co nie będzie szpeciło, bo moim zdaniem takie 22cm światełka będą wyglądać okropnie

jaką długość mają kratki boczne w zderzakach B5? nie lepiej poszukać czegoś co ładnie wypełni je na całej długości?

może coś takiego chociaż

http://cgi.ebay.de/LED-Tagfahrlicht-20-gebogen-dimmbar-CHROM-Audi-A6-NEU-/390254718611?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5adcfe6e93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

towar już jest zamówiony..

po montażu wstawię foty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

towar już jest zamówiony..

po montażu wstawię foty !

kupiłeś te które podałeś w linku? pochwal się jak to założysz u siebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli są już dwa powody.. wypalające się żarniki i odbłyśniki ..

ale co powiecie o samym zestawie który przykładowo pokazałem ..?

Trudno, wolę raz na 5 lat kupić nowe lampy (o ile w ogóle będzie trzeba) niż robić z samochodu choinkę.

Jedyne światła dzienne jakie mogą być to te z s6 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Nie zapomnij wstawić fotek jak zamontujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, wolę raz na 5 lat kupić nowe lampy (o ile w ogóle będzie trzeba) niż robić z samochodu choinkę.

:good:

Moim zdaniem w ogóle nie będzie trzeba, ale koledzy się uparli więc nie chciałem robić awantury ;)

Jeśli widzę na moim osiedlu auto, które ma od 3 lat wsadzone Zenony do zwykłych nieprzystosowanych kloszy i jeszcze mu się nic nie wypaliło (a szkoda), to jakoś nie chce mi się wierzyć, że w ori xenonie takie zjawisko będzie miało miejsce, ale to jest moje osobiste zdanie :)

No chyba, że ktoś używa auta na trzy zmiany i te światła nigdy nie gasną, tego raczej producent nie przewidział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalne xenony. Samochód ma 10 lat. Całe życie był używany w Szwecji gdzie od zawsze jeździ się ze światłami w dzień toteż są one włączone na stałe. Chciałem przełożyć te xenony do nowych lamp DEPO jednak jak je rozłożyłem to stwierdziłem, że nie ma sensu tego składać tak jak jest tylko dałem odbłyśniki do regeneracji. Kosztowało mnie to 2 stówy ale teraz są ładne, nie wypalone. Faktycznie trochę szkoda tych xenonów. Założę sobie takie sprytne urządzenie do robienia dziennych z długich. Nie pamiętam tylko nazwy tego ustrojstwa. Wiem, że było na Allegro za 49zł.

Chodzi o to, że to cudo redukuje moc zwykłych H7 do 30%. Wszystko zostaje ori, nic nie jest choinką, nie jest to drogie. Zaraz napiszę jak to się nazywa tylko znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakładaniu takiego modułu żegnamy się ze światłami drogowymi czy działają normalnie po ich załączeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiejski tuning to jest ławka na klapie bagażnika albo LEDy z bazaru.

Jesli coś jest zrobione porządnie, estetycznie i ze smakiem, to nie powinno sie tego nazywać wioską, nawet jesli to światła dzienne, których tez nie jestem zwolennikiem. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiejski tuning to jest ławka na klapie bagażnika albo LEDy z bazaru.

Jesli coś jest zrobione porządnie, estetycznie i ze smakiem, to nie powinno sie tego nazywać wioską, nawet jesli to światła dzienne, których tez nie jestem zwolennikiem. :kwasny:

To zupełnie nie pasuje do tego samochodu ... nie jest ze smakiem .... dla mnie Wiejski ... dla Ciebie nie koniecznie musi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...