Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Podświetlenie zegarów po włączeniu zapłonu


goldi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy jak w temacie w kolegi A4 które dopiero kupił po przekręceniu zapłonu zapala się podświetlenie zegarów silnik 1.8 T ROCZNIK 98 spotkał się ktoś z czymś takim użyłem opcji szukaj ale nic nie znalazłem proszę o odpowiedz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo. Zegary(VDO) świeca mi się cały czas :) Nie wiem czy to normalne, czy jest gdzieś tego jakaś przyczyna, ale nie przeszkadza mi to :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tak samo podswietalaja zegary po przereceniu statyjki wiec nie przejmowal bym sie tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się spotkałem z tym dlatego pytam u mnie i u różnych kolegów jest normalnie czyli podświetlają sie po włączeniu świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się świeci cały czas po przekręceniu zapłonu, więc to nie przypadek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie koledzy jest troszkę inaczej. jak przekręcę kluczyk to podświetlają mi się tylko same wskazówki od zegarów, jak włączę światła to podświetla się reszta czyli tarcze, ale tak jakby zbyt słabo świecą się całe te zegary. Próbowałem rozjaśnić pokrętłem którym sie ustawia zegarek i datę ale nic. Całe zegary się same rozjaśniają razem z podświetleniem klimy i podświetleniem przycisków w momencie gdy się lampka w podsufitce zapali. Tak tez jest również u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie koledzy jest troszkę inaczej. jak przekręcę kluczyk to podświetlają mi się tylko same wskazówki od zegarów, jak włączę światła to podświetla się reszta czyli tarcze, ale tak jakby zbyt słabo świecą się całe te zegary. Próbowałem rozjaśnić pokrętłem którym sie ustawia zegarek i datę ale nic. Całe zegary się same rozjaśniają razem z podświetleniem klimy i podświetleniem przycisków w momencie gdy się lampka w podsufitce zapali. Tak tez jest również u Was?

Masz w zegarach czujnik światła który sam reguluje jasność ,ręcznie nie ma regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tego co wiem, a wiem to po tym bo sobie tak ustawiłem, że opcje podświetlenia zegarów w zalezności czy załączysz światła czy przekręcasz kluczyk można ustawć m.in VAGiem, może poprzedni właściciel lub producent tak to ustawił w każdym razie nie ma w tym nic nienormalnego.

Mam nadzieje że poogłem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...