Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Pompa wspomagania


RR1

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem sporo postów na temat pompy wspomagania i w prawie każdym przypadku pompa wyła i szwankowało wspomaganie,u mnie natomiast wspomaganie działa idealnie,natomiast wyje głośno szczególnie przy skręcaniu np.na rondzie jadąc powoli,jeżeli jadę z dużą prędkością wszystko jest ok.nic nie słyszę.Poziom płynu w zbiorniczku w normie.Proszę o pomoc.

sedan 1,6 1996r

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki sam silnik i tez kiedys tak mialem ze odkad go kupilem se wyla pompa i juz! myslalem ze tak ma byc i laga na to!a w koncu zacza mi cieknac waz od wspomagania i jak dowiedzialem ze zamiennikow nie ma a nowy kosztuje 900zl kopara mi spadla!kupilem uzywke z anglika tylko ze jest za dluga to go skrocilem gdzie trzeba i koles mi koncowke ze starego przekul na drugi i znowu mi kopara spadla bo teraz jej wcale nie slychac!myslalem ze byl orginalny a tu d*pa!i go rozciolem zeby zobaczyc co jest w srodku!i ten orginalny ma taka plastikowa spirale w srodku co tlumi to wycie a moj nie mial!i jak sie potem dowiedzialem na kazdym nie orginalnym wezu bedzie wyc bo nie ma tej spirali!chociarz u ciebie moze byc cos innego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie mam tak samo. u mnie tez te weze pekły chyba 2 albo i jeden i jest ni oryginalny robiony w takiej firmie co sie tym zajmuja i własnie nie jest zakuty, nie ma tego tłumienia w srodku i tak wyje przy małych predkosciach i na zakretach. płyn nowy i wspomaganie działa jak nalezy dlatego tak wyje.[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:29_________________________________________________ynterprajs a teraz jak Ci działa pompa wspomagania, bo mnie to juz zaczyna drażnic:/ i musze zakuc tego weza tylko nie wiem czy to całkiem pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tez tak miałem, wymiana płynu z przepłukaniem wspomagania pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś 2 lata temu również wyło mi wspomaganie więc przepłukałem i wymieniłem płyn oczywiście pomogło, ale kilka dni temu znowu zaczęło się odzywać więc operacje pewnie trzeba będzie powtórzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...