Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moduł komfortu - problem z domykaniem szyb


wiktorsam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem z modułem komfortu w mojej audicy. Przestało mi działać domykanie szyb z kluczyka (nie mam alarmu).

Wcześniej działało mi i otwieranie szyb i zamykanie szyb/szyberdachu z kluczyka.

Kiedy przestało - nie wiem, dawno nie używałem.

Możliwe przyczyny - pożyczałem koledze kompa, zmienialiśmy wtedy kodowanie z manuala na automat i adaptowaliśmy na nowo immo, nie wiem jednak czy może to mieć jakikolwiek związek z problemem. Druga rzecz jaką robiłem to kładłem kable od CA do bagażnika i wtedy odpinałem aku - możliwe że po tej czynności się to stało.

Nie mogę nic ustawić w opcjach adaptacji centralnego zamka na kanale 62 (moduł komfortu) bo wywala błąd że kanał niedostępny.

Nie wiem czy też ma to znaczenie, ale sterownik był przekładany do 1 zeciora który oryginalnie miał jeszcze stary sterownik 16 bit (mój ma 32 bit) i był przed pierwszym mini liftem, więc nie miał przełącznika od strony kierowcy do blokowania zamków i pewnie miał starszy moduł komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z guzika - max otwórz/zamknij szyby ... powinny zadziałać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie odpięcie aku powoduje takie dolegliwości i sposób podany przez leo... powinien sprawę załatwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...