Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz


PiterA4

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Witam panowie mam male pytanko wie ktos jaki jest potrzebny sciagacz do wahaczy przednich dolnych audi a4 b5 .....ma ktos fotke takiego sciagacza?? za pomoc uprzejmnie dziekuje :wink4:

[mod]masz 93 posty i nadal nie potrafisz porzadnie nazywac swoich tematow?[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to sie naprawia fiaty :polew: [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 15:37_________________________________________________

:mysli: a do czego ten ściągacz miałby niby służyć?

sama nazwa mowi za siebie :kwasny:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 15:39_________________________________________________serio panowie potrzebuje jakiejs fotki bo robi sie fajna pogoda i chce wiedziec co kupic zeby potem nie zostac z rozebranym autem na dworze :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze na alegro jest tego wp***u kolego a mi zalezy na jednym konkretnym bo sam mam z 2 sciagacze a kumpel ktory kiedys mial a4 wymienial i mowil mi ze te co mam to nie podejda a on sam niepamieta jaki tam podchodzil wiec te 5sek to o kant ch... :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:33_________________________________________________

Jeżeli posiadasz podnośnik to jest najlepszy ściągacz do dolnych wahaczy http://moto.allegro.pl/s166-sciagacz-sworznia-sworzni-wahacza-uniwersalny-i1533341298.html

no kolego takiego jeszcze nie widzialem ale dziekuje zorientuje sie za takim cudem :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz mi mechanika co uzywa ściągacza do sworzni:)Koncówki drązka nie powiem sie stosuje i sam uzywam ale do sworzni na wahaczach?Metoda z fiata jest najlepsza i elektywna:)pozdro

pokaz mi mechanika co uzywa ściągacza do sworzni:)Koncówki drązka nie powiem sie stosuje i sam uzywam ale do sworzni na wahaczach?Metoda z fiata jest najlepsza i elektywna:)pozdro

jak się nie ma innych narzędzi to i młot jest dobry XXI wiek , już takie akcje widziałem kończyły się wymianą złamanej zwrotnicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz mi mechanika co uzywa ściągacza do sworzni:)Koncówki drązka nie powiem sie stosuje i sam uzywam ale do sworzni na wahaczach?Metoda z fiata jest najlepsza i elektywna:)pozdro

pokaz mi mechanika co uzywa ściągacza do sworzni:)Koncówki drązka nie powiem sie stosuje i sam uzywam ale do sworzni na wahaczach?Metoda z fiata jest najlepsza i elektywna:)pozdro

jak się nie ma innych narzędzi to i młot jest dobry XXI wiek , już takie akcje widziałem kończyły się wymianą złamanej zwrotnicy .

wlasnie mlotem to do ciagnika lub kombajna a nie do a4 :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez młota to nie robota :naughty:

nie no ściągacz dobra rzeczy tylko musi być solidny bo czasami te sworznie są naprawdę ładnie zapieczone.

na pewno trzeba szukać ściągacza który wejdzie na sworzeń o średnicy co najmniej 40 mm, a takie niestety dobre kosztują trochę kasy.

ja u siebie wymieniając dół, odkręciłem nakrętki, potem spryskałem odrdzewiaczem dobrym (nie WD-40) i puknąłem parę razy młotkiem i poszło. spróbuj tak, jak nie pomoże to zakręcisz nakrętkę spowrotem i kupisz sobie wtedy ściągacz albo go zrobisz.

http://moto.allegro.pl/sciagacz-do-sworzni-kulistych-46mm-sam-dostawcze-i1515890577.html takie coś powinno przypasić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy koledzy za bajki opowiadacie kto używa ściągacza do dolnych wahaczy kawałek brechy młotek dwa uderzenia i po sprawie decayed Jak ktoś jeździ audi to co podchodzi do sworznia w białych rękawiczkach i mówi do niego wyjdź proszę Można wydać na ściągacz nawet 200zł tylko po co jak brechą zrobisz to lepiej i szybciej :cool1:

wlasnie mlotem to do ciagnika lub kombajna a nie do a4 :wallbash:

Teraz traktor ma lepsze bajery jak audi a do tego 3 razy więcej kosztuje :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy koledzy za bajki opowiadacie kto używa ściągacza do dolnych wahaczy kawałek brechy młotek dwa uderzenia i po sprawie decayed Jak ktoś jeździ audi to co podchodzi do sworznia w białych rękawiczkach i mówi do niego wyjdź proszę Można wydać na ściągacz nawet 200zł tylko po co jak brechą zrobisz to lepiej i szybciej :cool1:

wlasnie mlotem to do ciagnika lub kombajna a nie do a4 :wallbash:

Teraz traktor ma lepsze bajery jak audi a do tego 3 razy więcej kosztuje :decayed::polew:

Z brechą na dyskotekę i do audi :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jak ktoś jeździ audi to co podchodzi do sworznia w białych rękawiczkach i mówi do niego wyjdź proszę " hahah padam ze smiechu:) :polew: :polew: Po kliku uderzeniach nic sie nie stanie ale z głowa trzeba walic oczywiscie:) a zeby uszkodzic zwrotnice trzeba mic talent we krwi:) heh a traktory to bajka:)nie jeden ma lepszy wypas w srodku od naszych audic:)No i ta moc:) 300 koni i wiecej:) hehe niej jedna audica pozazdrości takiej mocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzieki panowie juz mniejwiecej wiem jaki sciagacz :good: darujemy sobie te rekawiczki i modlenie sie do wachaczy :polew: prosilbym o zamkniecie watku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow tak? ciekawe bo nap...mlotem jak glupi z bratem a malysze z nas raczej nie sa i gowno to dalo :confused4:kupilem sciagacz za 40 zl i poszlo wiec takie rady to do :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie myśli Hu...jem a nie głowa to tak jest!!!!!! Dwa młoty i brecha nie pomoze bez odpowiedniego ich uzycia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak sie wali jak popadnie to na nic ci sie to zda.A sciągaczem poszło bo miałes juz obruszany sworzen od młota.A krytyka taka jaka zrobiłes kolegom z forum którzy chcieli Ci pomóc zebys nie musiał kasy i czasu marnowac jest nie na miejscu i to własnie ona jest do d*py!!!!Skoro uwazasz ze nasze rady sa do d*py po po co wogóle tu sie prosisz o pomoc.Narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czytajac watek i tytul powinienes wiedziec ze pytam sie o sciagacz a nie o mlot i breche inteligenciku :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...