Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Nie działające elektryczne szyby, lampka w podsufitce oraz centralny od środka.


robert87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu męczę sie z moim audi. Dużo juz przewertowałem forów i niestety nie znalazłem odpowiedzi co może być na 100 % a mianowicie jest tak :

1 Lampka w podsufitce mi działa natomiast po włożeniu kluczyka i przekręceniu stacyjki powinna zgasnąć a tego nie robi i świeci się non stop i gaśnie dopiero po 2min.

2.Centralny zamek zamyka wszystkie drzwi z pilota natomiast nie zamknę drzwi centralnym guzikiem w drzwiach kierowcy...( w ogóle nie reaguje)

3. Nie działają mi w ogóle elektryczne szyby od środka natomiast po dłuższym przytrzymaniu guzika otwórz na pilocie wszystkie szyby się odsuwają....

i proszę o pomoc gdzie leży problem czy w drzwiach np. kierowcy czy w pompce centralnego ? Aha styki w pompce przelutowane na nowo wymieniona jedna wtyczka na nową ponieważ we wcześniejszej piny się utleniły. na 1000% dobrze wtyczka przelutowana itp. Może jest coś z tymi mikrostykami w klamce drzwi kierowcy ???? I bardzo proszę o wyjaśnienie który mikrostyk od czego w klamce....i ogólnie o pomoc gdyż ktoś miał podobny problem....[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 14:32_________________________________________________Nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...