Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Sprężyny weitec ultra gt 40


Gość Lokiszta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie w sprawie sprężyn WEITEC obniżające zawieszenie mianowicie chodzi mi o tą aukcje

http://allegro.pl/sprezyny-weitec-ultra-gt-40-audi-a4-b6-b7-i1587379438.html właściciel pisze że są to pół sporty obniżąjce zawieszenie o -35mm na stronce firmy nie znalazłem takich sprężyn o takim obniżeniu, czy ktoś ma założone takie sprężyny, proszę o rade czy warto się nimi zainteresować.Mam w tej chwili felgę 18 na oponach 235/40 i chciałem aby to ładnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wejdziesz na niemiecki Ebay to znajdziesz je tam. zielone nie sa tak twarade jak czerwone. ja sie tez nad -35mm zastanawialem ale kupielm czerwone H&R 40/40 i tez dobrze wyglada. felga 17" 45/225. no i na oryginalnych amorach. daje rede! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zanim zmienilem na sportowe to mialem orygnialne sprezyny koloru zielonego i te juz byly nieco twarde, w porownaniu do innych aut :przebiegly: ja bym na twoim miejscu zalozyl czerwone, bo np. jak bedziesz wiozl 2 osoby z tylu to zielone nie beda tak tawrde jak te czerwone...no i auto tak nie siada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz fotki jak mi sie auto obnizylo po wstawieniu czerwonych H&R 40/40 :naughty:

DSC00108.jpg

DSC00107.jpg

dopowiem ze balem sie tych 40mm ale teraz jestem zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

o kurde ja mam 18 więc będzie jeszcze niżej ale ty masz klasa tak bym chciał gdzie kupić te spreżyny H&R

Znalazłem takie sprężyny w B6 H&R obniża tylko 0 -35mm tylko nie wiem czy teraz będą pasowały bo są dwa rodzaje wagowe to są te spreżyny http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-hr-audi-a4-b6-kombi-komplet-i1495261067.html

a to jest katalog producenta http://www.badtoys.de/html/fahrwerk/hr-federn/audi.htm

Proszę o rade czy będą dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w katalogu sa te same co na allegro, wiec beda pasowaly, tylko z ta roznica w wadze :mysli: te pierwsze do 1050kg nacisku na os przednia, drugie od 1051kg - moze te drugie do kombi sa przeznaczone?! poza tym jak masz 18" felgi to Ci auto nie siadzie nizej, tylko odstep miedzy nadkolem a opona sie zmniejszy, co tez fajniutko wyglada :good: nisokoprofilowe opony, min. 40 albo 35 i jest git malina :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są do ciebie, bo mają po -2 i pasują do twojej kategori wagowej. h&r siada wiecej niz eibach i weitec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co wiem jest tez bardziej twardo na h&r. Eibach jest w miare komfortowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez prawda :gwizdanie: ale ogolnie sa OK .

mlodyabc czy Aligator tuninguje tez wolnossaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

mam jeszcze pytanie czy to jest ważne bo wymienił mi mechanik tył i auto stoji jeszcze wyżej jak było czy to ma znaczenie jak się zakłada sprężyne chodzi mi góra dół czy jak odwrócę sprężynę czy można też tak zamontować bo wydaje się jakby jedna końcówka zawoju tak jakby bardziej wchodził do środka i wtedy właśnie nie wiem czy ona ma być na górze czy na dole czy to ma wogóle jakieś znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Ciebie jest. ja mialem obydwa zwoje rowne i obojetne bylo jak to wchodzi. na amorze u gory i u dolu jest taki "stoper" na ktorym zwoj sprezyny sie zatrzymuje i tyle. :wink4: a to ze Ci auto stoi na nizszych sprezynach wyzej niz normalnie, to cus tu jest nie tak :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

no właśnie coś mi się to też nie podoba ale co może być nie tak co można było żle zrobić to są sprężyny H&R używane więc nawet powinny być jeszcze niżej a tu taka klapa one były trochę pordzewiałe ale to normalne zostali pomalowane i jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

na przodzie jeszcze nie zalożone jaki dziś skończymy to pokaże jak to wygląda ja mam dokładnie te i mam rozumieć, że te krótkie idą na tył a długie na przód tu nawet zwoje wyglądają tak samo ale jak się przypatrzy to jednak jest mała różnica ale to tak chyba żeby się przyczepić nie wiem może się ktoś wypowie kto zakładał takie sprężyny tu lik jakie ja mam krótkie tył dłuższe przód http://allegro.pl/hr-audi-a4-b6-avant-1-9tdi-130km-sprezyny-i1577881889.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak :mysli: u mnie szly na przod krotsze i szersze a na tyl dluzsze i wezsze...tu link jak to wygladalo

http://cgi.ebay.de/H-R-Federn-40mm-Audi-A4-B5-Lim-Quattro-29996-1-/400209902954?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d2e5e7d6a

tak wiec zdaje mi sie ze tak jest raczej wszedzie. mi to robil znajomy wiec nawet sie nie pytalem :mysli:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:34_________________________________________________ale co mozesz zrobic, to zn znalesc na necie te same co masz i zobaczyc, bo na nowych sprezynach jest oznaczenie zawsze ktore ida na przod a ktore na tyl :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...