Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Wymiana kierownicy z B6 trzy ramiennej na B7 4 ramienną


krupskim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie w B6 z 2003r zamontowana kierownicę 3 ramienną . Trafiłam mi się za małą kasę kierownica 4 ramienna z B7 z poduszką i taśmą . Co jeszcze muszę zmienić by wszystko zagrało.Poduszka ma dwa naboje.Czy coś trzeba modyfikować w sterowniku AIRBAG?

201103262130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wymienić kostkę łącznik 4E0-972-133 i okablowanie poduszki kierownicy 4F0-971-589 A wszystko jest ładnie opisane w dziale warsztat = zrób to sam :wink4: wymiana kierownicy na multifunkcyjną, z racji tego ze nie masz multifunkcji w tej kierownicy nie musisz wymieniac taśmy , ani modułu ani robić kodowania :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie w B6 z 2003r zamontowana kierownicę 3 ramienną . Trafiłam mi się za małą kasę kierownica 4 ramienna z B7 z poduszką i taśmą . Co jeszcze muszę zmienić by wszystko zagrało.Poduszka ma dwa naboje.Czy coś trzeba modyfikować w sterowniku AIRBAG?

201103262130.jpg

zmiana na duży -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potrzebny mi jest łącznik/przejściówka 4E0-972-133 z kabelka poduszki która ma dwa naboje - do mojej starej taśmy . Okablowanie do nowej poduszki mam. Jesli tak to git , bo juz przymierzałem się z taśmą od nowej poduszki i nie pasuje do modułu.[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 13:35_________________________________________________Ja mam w samochodzie taką taśmę / 1 zdjęcie . Poduszka ma taką wtyczke / 2 zdjęcie/ . Jak będę miał przejściówkę , chyba raczej drugą wtyczkę . to poprzekładać kabelki z zachowaniem kolejności poszczególnych pinów i będzie hulać ?

201105022261.jpg

201103252127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...