Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Zatankowany pełny zbiornik paliwa, a wskazówka stoi na 3/4.


nel239

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Koledzy mam tak dziwny problem, a mianowicie.. Gdy kupowałem ten samochód miesiąc temu wyjeżdżając od właściciela udałem się na stacje benzynowa. Zatankowałem do pełna lecz wskazówka stanęła na 3/4 baku i dalej nie pójdzie. Samochód to Audi A4 2.5 TDI QUATTRO AKE 180 KM . Kolega pow., ze to zbierająca się parafina w baku, wiec myślałem, ze pewnie ma racje.. Ale w ubiegłym tygodniu zatankowałem znów do pełna 65L i nadal to samo. Na liczniku pokazuje, ze do przejechania pozostało 520km na pełnym baku. Proszę o jakieś sugestie

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnij klema z akumulatora na chwilę i podłącz ponownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak czasem nie zawiesza się tobie pływak w baku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wszystko połączone z komputerem, poprostu źle odczytuje poziom paliwa w baku.. Podepnij vag to będziesz miał pewność co jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też proponuję podpiąć się pod vaga i zrobić test zegarów czy wskazówka wychyla się do końca na full,jeśli tak to w opcjach instrumenty jest możliwośc wykalibrowania wskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod vagiem bedzie wartość którą widzi i którą wskazuje trzeba tylko będzie przekodować i wszystko będzie :good:

ja miałem podobnie jak Ty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za ot., ale znalazłem rozwiązanie.. Wlałem jednak tą Formułę STP9czyści wtryskiwacz) zatankowałem pełny zbiornik i nadal 3/4 po wyjeżdżeniu całego zbiornika paliwa zatankowałem i wskazówka już idzie do końca. Próbowałem przez VAG'a, ale znajomy ma slaby kabel jakiś i w ogóle nie dało się wejść w ustawienia poziomu paliwa (FUEL TANK)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...