Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Jak zdjać tapicerkę drzwi pasażera, czym polakierować panel sterowania


audicor

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy

jak w temacie , nie moge zdjac tapicerki drzwi od pasazera, od strony kierowcy juz zdjelem i wyjelem panel sterownia szyb do malowania,a od strony pasazera nie moge. Odkrecilem dolna srubke,odkrecilem srubki pod listwa ozdobna 4szt., zdjelem z zatrzasków,gore zdjelem z ramki,ale cos jeszcze trzyma. I czym polecacie to pomalować? Z góry dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od drzwi pasażera trzyma tobie jeszcze jedna śrubka na środku tapicerki pod uchwytem.. Najlepiej kupić nowy bo sam tak nie zrobisz jak wychodzi fabrycznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od drzwi pasażera trzyma tobie jeszcze jedna śrubka na środku tapicerki pod uchwytem.. Najlepiej kupić nowy bo sam tak nie zrobisz jak wychodzi fabrycznie..

No właśnie jest pod uchwytem dziura ,ale nie mogę wyczaić tej śrubki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pobawić się śrubokrętem i ją trafisz, ona jest idealnie na środku.. Jest u nas na forum kolega co regeneruje przyciski i uchwyty.. Robi ładnie mogę polecić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz powycieraną tylko tą powłokę zewnętzną a plastik nie podrapany to ładnie czyści się to szorstką gąbką w gorącej wodzie,zostaje elegancki czarny plastik. Zrobiłem tak w poprzednim aucie,efekt rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa miska uchwytu w serwisie 65PLN więc chyba niewiele......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa miska uchwytu w serwisie 65PLN więc chyba niewiele......

wiele,niewiele....ja po wypolerowaniu też miałem jak nową. Najprosciej iśc i kupić nowe,można i kupić za niewiele nowe auto :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od stgrony kierowcy ktos już kombinował i popsikał beznadziejnie, a od strony pasażera spróbuje w gorącą wode wsadzić, bo tylko guma porysowana, gorzej z przyciskami, bo tez porysowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od stgrony kierowcy ktos już kombinował i popsikał beznadziejnie, a od strony pasażera spróbuje w gorącą wode wsadzić, bo tylko guma porysowana, gorzej z przyciskami, bo tez porysowane :)

Regeneruje wszystko :wink4: nawet klimatronic, wlacznik swiatel, i przyciski od szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...