Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nawigacja rns-e


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.Sory jesli kogos urazilem moja pisownia,ale tak wyszlo.To moze sprubuje jeszcze raz,a mianowicie moj problem polega na tym,ze kiedy wsiade do auta, to w nawigacji caly czas slychac szum malutkiego wentylatorka,ktory wogule sie nie wylacza.Nie wiem gdzie tkwi problem.Nawi nie miala kodu,wiec gdy pojechalem do sewisu audi ,znaleziono mi go bez problemu,ale gosc,ktory mi to podlaczal wpisal vin numer z auta z ktorego zostala wyciagnieta":audi a4 2007".Nie wiem,czy to wina blednego wpisania tego vinu,czy tez moze wina kostki plug&play bo sa dla bosa i nie dla bosa.No i jeszcze jeden problem na wyswietlaczu na desce ,nie wyswietlaja mia sie nazwy stacji radiowych,tylko numery.Sd i mp3 pokazuja nazwy.Gdy mialem symphony 2 to pokazywalo.Dzikuje za pomoc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy gośc który montował Ci rns-a zakodował go pod Twoje autko :mysli:

z tym fisem to dziwnie ,może masz jakiś soft z krzakami :mysli:

daj jakieś foty jak to sie wyświetla :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,wlasnie ,ze zakodowal pod auto z ktorego byla wyciagniete.Ona poprostu nie przychodzi w stan uspienia.

PS:Co to jest soft z krzakami.bo nie jestem e temacie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie koduje się rns-a z jakiego autka było wyciągnięte tylko koduje się sterownik w twoim autku pod dane urządzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie koduje się rns-a z jakiego autka było wyciągnięte tylko koduje się sterownik w twoim autku pod dane urządzenie

..dokładnie , każde auto ma inną konfiguracje i wypas :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co,powinienem wpisac poprzez vag moj vin numer i nawigacja powinna przejsc w stan uspienia po zamknieciu auta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiatraczek zapewne wyłączy sie po paru minutach od zamknięcia auta :decayed:.Wsiądż do samochodu zamknij z pilota i poczekaj parę minut a napewno się wyłączy :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz,mam nadzieje,ze to pomoze, bo jak nie to wywale 200$ na daremno....a co z tym wyswietlaniem na fisie jak mialem symphony 2 to wyswietlalo rds a teraz wyswietla tylko numer stacji np;103,9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm w ustawieniach navi można przestawić żeby przewijało nazwy stacji czy coś takiego może tam zobacz coś ale nie mam pojęcia czy to może być tego wina :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu też nie jestem znawcą ale zaprogramuj odpowiedni moduł pod odpowiedni odbiornik a wyświetlanie powinno też być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...