Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Peknięcie mocowania skrzyni biegów


marcin_gilo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zauważyłem w moim autku takie pęknięcie .Po prawej stronie, mocowanie skrzyni biegów,przy poduszcze silnika. Szukałem w internecie i wydaje mi się że to może być tzw. łapa, nie jestem pewien. Mam pytanie co z tym zrobić, czy to jest pojedynczy element czy stanowi całość ze skrzynia biegów. Jak to wymienić, a może spawać?

P1000755_800x534pekni.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by było pokusić się jeszcze o sprawdzenie i ewentualną wymianę poduch pod skrzynią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Odczytałem z tej łapy nr seryjny 8DO 399 i chyba dalej 116 AG, niestety wytarty jest mocno i dlatego nie jestem pewny czy własnie taki tam był,czyli cały to 8DO 399 116 AG. Na allegro sa takie używane łapy ale maja inny numer np.8D0399113AA czy taka łapa będzie pasować? Czy musze kupic łape o dokładnie takim samym numerze jak było seryjnie.[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 14:39_________________________________________________Wymieniłem wkońcu te łapę. Kupiłem używaną na Allegro za 80zł +20zł przesyłka. Wymiana zajeła mi nieco ponad godzine, trochę było ciężko z jedną ze śrub,ale to ze względu na brak odpowiedniego klucza:) , tego typu Hex, mój był za krótki, ale jakoś dałem radę. Do wymiany potrzebna była płaska 17 i klucz Hex 8mm, podnośnik i kawałek belki by podeprzeć skrzynie na wszelki wypadek:) Poduszek nie wymieniałem bo wyglądają ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...