Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Pozmieniane prędkośći wycieraczek po naprawie (zapieczeniu)


Ksys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zapiekły mi się ostatnio wycieraczki. Mam manetkę z dodatkowym przełącznikiem czasowym. Przed awarią działały na 1. biegu na każdym ustawieniu inaczej (coraz szybciej) i na 2. biegu też przy każdym ustawieniu coraz szybciej (łącznie 8 różnych prędkości) Na -1. jedno machnięcie. Po naprawie na 1. biegu jest mniej więcej tak samo za to na 2.biegu przy każdym położeniu przełącznika jest tak samo (dość szybko ale nie tak jak było). Przy jednorazowym przełączeniu na -1. teraz zamiast jednego wytarcie są dwa. Trochę mnie to drażni ale niestety nie mam pojęcia jak mogę to przestawić tak jak było. Wiem że można je jakoś "nauczyć", ale jak? Na 1.biegu można próbować przełączać na na 1. i 0. ale jak zrobić to na 2. biegu? No i te dwa wytarcia na -1 :confused4: Pomocy

Model z 2000 roku więc powinien już mieć przekaźnik odpowiedni do "uczenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem. Zrobiłem to u mechanika. Przed samym zatarciem było w porządku. Jak można to wyczyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wykrecic cały miechanizm i dostać się do silniczka, rozkrec go i przeczysc elemetn sterujący. Problem z głowy. Robiłem to pomogło. Proste bez żadnych kosztów, oprócz czasu Twojego (1-3 godz)

Chyba że zarabiasz pow 100 zł za godzine to się nie opłaca ;)

W każdym bądź razie eletryk zrobi CI to za 100 - 250 zł (tak kształtowała się cena jak miałem problem ok. roku temu)

Jest gdzies intrukcja i zdjecia krok po kroku jak to robic w B6 - ale silniczek ten sam jest. Poszukaj jak nie będziesz pewien.

W razie problemów pisz.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...