Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie kabiny, raz działa a raz nie...


bolo2oo8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem tego typu że oświetlenie kabiny przy otwieraniu drzwi raz zaskoczy a raz nie, może to wina lampki lub jakiś przekaźników ?

Orientuje się ktoś może ? Miał ktoś podobny problem ?

Z góry dziękuję za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moga być mikrostyki w zamku drzwi. A to się dzieje tylko przy otwieraniu jednych drzwi czy wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sprawdzenia mikrostyki,połączenia kostek,połączenie pod dywanikiem,zimne luty w pompce.

temat był wałkowany kilkakrotnie :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam samą lampkę - spróbuj podmienić na inną i zaobserwować czy problem ustąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziękuję za pomoc, posprawdzam :)[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 19:45_________________________________________________Witam, sprawa wygląda następująco i z góry przepraszam za własną głupote :wallbash: :wallbash:

Sprawdzilem dokladnie jak to wyglada z ta lampka i nie wlacza sie ona tylko przy otwieraniu drzwi kierowcy, to samo z bzdęczkiem od włączonych świateł...

Myślicie że to mikrostyki czy wpierw grzebać w wiązce od drzwi do kabiny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziękuję za pomoc, posprawdzam :)[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 19:45_________________________________________________Witam, sprawa wygląda następująco i z góry przepraszam za własną głupote :wallbash: :wallbash:

Sprawdzilem dokladnie jak to wyglada z ta lampka i nie wlacza sie ona tylko przy otwieraniu drzwi kierowcy, to samo z bzdęczkiem od włączonych świateł...

Myślicie że to mikrostyki czy wpierw grzebać w wiązce od drzwi do kabiny ?

jeśli tylko jedne drzwi ja zaczał bym od sprawdzenia mikrostyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podpinam sie do tematu bo mam podobny problem,ludzie nie wiem gdzie szukac u mnie wogule nie zapala sie oswietlenie w kabinie po otwarciu jakichkolwiek drzwi i nawet po otwarciu z pilota ale na wyswietlaczu FIS widac ktore drzwi sa otwarte czuli jakis czujnik dziala bo wie ze drzwi sie otwieraja a swiatlo sie nie pali.POMOCY :sick3:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 18:18_________________________________________________Dodam tyle ze po podpieciu do programu POLSKI VAG 4.9 innego nie umie dostac ani uruchomuc,wyskoczyle bledy;

532 Napięcie zasilania

uszkodzenie

1803 Nie znany kod błędu

zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY

1804 Nie znany kod błędu

zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 19:56_________________________________________________Dzis znowu szukalem co moze byc powodem braku oswietlenia i nie wiem naprawde gdzie udezyc,kod usterki mowi 00532 P1750 Napięcie (B+).POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 19:09_________________________________________________Dzis szukalem znowu nawet modul kofortu ten co jest pod nogami kierowcy pod wykladzina czy nie jest jakis zawilgocony czy cos ale tam na oko wyglonda wszystko Ok.Nie mam pojecia co dalej sprawdzac szukac.Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...