Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Liczniki z białym podświetleniem i zegarem cyfrowym. Kilka pytań.


Wujek141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko odnośnie liczników z białym podświetleniem i zegarem cyfrowym.

Mam polifta 1999 rok, pełen fis i budziki od aku i temp. oleju i jeszcze zegarek analogowy na budzikach. Chciałbym założyć z białym podświetleniem, co trzebaby było zrobić, ażeby ten zegarek odpalić? Jakie przeróbki trzeba by było ewentualnie przeprowadzić ?

I jak sprawa ma się w a4 po pierwszym lifcie z 1998 roku jakby zamontować te zegary? Tak samo wygląda sytuacja.

Czekam na odpowiedzi :)

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cff3d82493f87273m.jpg

Konkretnie chodziło by nam o taki efekt w tym 98r po pierwszym lifcie, żeby tak przerobić zegary :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie temat efekt wymiany licznika na fis tam wszystko jest opisane. Napewno trzeba miec pin do nowego licznika żeby zakodować immo bo w tych rocznikach jest w zegarach. Inna jest też rozpiska pinów w tych licznikach i chyba inna jest kostka od sterowania fisem wiec troche przeróbek w kabelkach bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z kolegą oboje mamy pełen fis, także fisa nie musimy przerabiać, chodzi nam jak uzyskać taki intensywny kolor jak na wyżej zamieszczonym obrazku :rolleyes: oboje mamy diody, przeczytałem wiele tematów, jednak nikt takiego nie uzyskał kolorku. Jeśli by tak dało rade zrobić to wtedy zmniejszają się koszta bo nie trzeba wymieniać całego licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja nie umie czytać albo kolega Wujek141 pisze że ma licznik z analogowym zegarkiem wiec z czerwonym podswietlaniem a chce założyć z cyfrowym zegarkiem z białym podświetlaniem i co musi zrobić wiec mu odpisałem. Zanim zaczniecie pisać posty zastanówcie sie co chcecie zrobić czy przemieniać zegary czy diody i o co chcecie spytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDUAL, z analogowym z 1998 roku immo też jest w liczniku, pin to oczywiście podstawa.

A co do zdjęcia to taki efekt wywołał aparat, a nie licznik... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna tez tarcze licznika przerobic i powsadzac białem diody LED SMD ponoc efekt całkiem całkiem jest to na forum opisane ; ) a co ci przeszkadza w analogowym zegarku ? dla mnie jest dopasowany do tych zegarow :wink4: ale to kwestia gustu ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...