Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy


Mike_G_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam pytanie czy jest możliwość zgrania poduszki od Polo z 2010 roku do audika bo dostałem taką od znajomego w prezencie wieloklin i cała reszta pasuję tylko teraz temat poduchy czy da się ją podłączyć żeby działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Z takimi rzeczami się nie kombinuje bo zgrasz ładnie, podłączysz, może nawet błędów nie będzie ale czy jesteś w 100% pewny czy zadziała wtedy kiedy będzie musiała zadziałać? :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to z kierownicą od B7 też nigdy nie wiadomo, poduszka w B7 oparta jest na systemie dwufazowym (czy jak to tam się nazywa fachowo) a w B6 na 1 więc do póki ktoś jej nie będzie potrzebował to się nie dowiemy (mam nadzieję, że nigdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc z poduszka w polo działa w systemie jednofazowym wiec podobnie jak w B6, a pozatym jest to tak samo bezpieczne jak poduszka od B7, a jeszcze pytanko jak sterowanie w kierownicy czy można by to było jakoś zgrać bo tego mi szkoda jak juz zmieniam to chciałbym miec sterowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję czy ty chcesz kierownicę od Polo założyć do audi? Weź się opanuj proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladaj koła od woza drewnianego te szprychowe, chyba ze masz plasterki drewniane to strugnij do 18" :wallbash: sprzedaj ten samochód i wypisz sie z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladaj koła od woza drewnianego te szprychowe, chyba ze masz plasterki drewniane to strugnij do 18" :wallbash: sprzedaj ten samochód i wypisz sie z forum

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy z tym znaczkiem mam już na to sposób żeby był Audi a kierownica jest naprawdę fajna jak nie macie pomysłu jak to zrobić to nie piszcie żebym sie wypisał tylko się poddajcie i już temat znika, nie każdy musi mieć auto po waszej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to siadłes teraz chłopakom na ambicje :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie da zrobic. Jak sie uprzesz to i kiere od Jelcza wstawisz tylko pozostaje kwestia Twojego bezpieczenstwa bo raczej nikt Ci gwarancji 100% nie da ze wszystko bedzie dzialalo tak powinno kiedy bedzie potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mike_G_A4 jak ty chcesz spasowac ta poduszke do kiery w swojej AUDI :?: ............bo takie pytanie zadales :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera to i pasuje :) tylko jak sprawa z okablowaniem i czy sa te same piny co w AUDI . Pierwsze sprawdz schematy bo nie wydaje mi sie ze tak jest poprostu P&P . Nikt takich patentow nie robil na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...