Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza


Maras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Interesuje mnie czy w mojej audi da sie ustawic zeby oswietlenie wnetrza wlaczalo sie po otwarciu z pilota. Oczywiscie pilot mam dokladany jakis scyzoryk . Da rade cos takiego zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po otwarciu kluczykiem tez sie nie wlacza tylko po otwarciu drzwi

nikt nie pomoze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolego wiesz moze jaka masz pompke do centralnego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustaw przy swiatłach ten przełącznik chyba ten znaczek otwartych drzwi musi byc zasunięty....chyba :tongue4: w każdym razie przy lampkach szukaj rozwiązania :hi:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 21:53_________________________________________________a jeżeli tam nic nie pomoże to chyba nic nie poradzisz w 95 mogło nie być :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakim przelaczniku mowisz kolego bo nie czaje

aha juz wiem o co chodzi ale lampka nie ma nic do tego raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,ja też mam ten sam rocznik , nawet motor i u mnie po otwarciu centrala zapala się oświetlenie.Raczej lampka nie nic do tego.Bo przynajmniej u mnie ma trzy pozycyjny włącznik - świeci ciągle,nie świeci lub po otwarciu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja tez mam lampke z trzema pozycjami (swieci,nie swieci i po otwarciu drzwi) ale ja mam lampke po lifcie zalozona i nie wiem czego nie swieci po otwarciu z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Maras ,już wiem jak sprawdzić,czy masz u siebie moduł komfortu:

zostawiasz otwarte szyby(jeżeli posiadasz elektryczne), wysiadasz z auta i zamykasz drzwi. Następnie wkładasz w zamek kierowcy kluczyk, przekręcasz go w prawo w pozycję zamykania i przytrzymujesz go w tej pozycji przez kilka sekund, dopóki szyby się nie domkną. Jeśli szyby domykają się masz wersję komfort.

Sprawdziłem u siebie- domykają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristek nie do konca tak jest bo jesli ma uwalony przekaznik komfortu to szyby i tak mu sie nie domkna...kumpel mial taki sam objaw jak ty nie zapalala mu sie lampka przy otwieraniu auta i nie gasla po zamknieciu...winny okazal sie wlasnie przekaznik od modulu komfortu. z tego co pamietal kosztowalo go to cos kolo 100 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Ale MARAS nie wie,czy ma moduł komfortu. Ale z tego co piszesz,jeśli miałby takowy,tylko uwalony,to by mu nie gasła lampka.A jemu nie zapala się ani nie gaśnie, zanim nie otworzy drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest tak.. jak mam ustawione lampki w srodku samochodu na pozycje wylaczone to nie zapala sie kiedy otwieram pilotem.. ale jak ustawie lampki zeby zapalaly jak drzwi sie otwieraja to wtedy gdy otwieram z pilota to zapalaja sie.. mam na pewno Komfort wersje.. a pilot dokladany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jeszcze inna historia. Pilot dokładany, po otwarciu z pilota nie zaświeca się lampa, a po zamknięciu pilotem gaśnie.....czy ktoś coś z tego rozumie?????? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debian ja tez mam dokladany pilot i wszystko dziala...sprawdz jedna rzecz zostaw otwarte okno i zamknij normalnie auto z pilota i zobacz czy ci je zamknie jesli tak to wszystko gra i musisz tylko na lampce w aucie przestawic zeby zapalalo sie swiatlo po otwarciu drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też gaśnie oświetlenie wnętrza zaraz po zamknięciu samochodu ale jak otwieram to sie nie zapala,dopiero po otworzeniu drzwi.a powinno chyba raczej no nie? szyby mi sie zamykają jak zamkne i przytrzymam kluczyk też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modul komfortu mam bo sie domyka i z kluczyka i podlaczone mam z pilota a mi chodzi o to ze jak zamkne z pilota to gasnie lampka a jak otworze z pilota to sie nie zaswieca . Dopiero po otwarciu drzwi za klamke sie zasieca i nie ma nic do tego ustawienie lampki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! ja mam taki problem, ze nie zapalaja mi sie wogole światła w podsufitce nawet jak otworze dzrwi... dopiero musze wymusic przełaczajac w podsufitce zeby sie zapalilo. zamykam drzwi i tez nie gasnie... czyli wogole nie reaguje na drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam a4 95 rok i tez po otwarciu kluczykiem czy tez dokładanym pilotem nie zapala się światło. Po wyjęciu klucza ze stacyjki i po otwarciu drzwi światło jest i działa prawidłowo. Najprawdopodobniej były "wersje" ubogie o tą funkcję. Moja pompka centralnego miała dwie wtyczki i być może od tego to zależało bo w tym samym roczniku były wersje z trzema wtyczkami do el. szyb i alramu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...