Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Chłodnica egr czy uszczelka pod głowicą?


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

zauważyłem ze ubywaja mi sladowe ilości plynu chlodniczego, mozliwy wyciek wyeliminowany... przy normalnej jezdzie jest ok, przy "upalaniu" własnie znika... stawiałbym wiec raczej na uszczelke pod glowica/glowice lub chlodnice egr. I tu moje pytanie... czy mozna sprawdzić szcelnośc tej chłodniczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciek na złaczce;) głowica, uszczelka, chlodnica egr OK!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim roczniku byly jeszcze te wadliwe glowice co lubily pekac... :confused4:

Ciesze sie jak to tylko zwykla nieszczelnosc, ale wlasnie mikropeknieciea sie wtedy uwidaczniaja jak upalasz auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys upalanie nie ma nic do rzeczy głowica ci albo pęknie przy 80 tys albo przy 250 tys i niestety ale również te z 2007 roku pękają. Mi pękła przy 85000. A kolega za winkla SIEMIAN upala auto 100 razy bardziej niż ja już nie wspomne o jego BLB gdzie wszystkie prognozy przewidują pompe, głowice itd ma grubo powyżej 200 tys i nic :kwasny:

Kiedyś gadałem z Patrykiem z Compsportu i powiedział mi że jest to i wyłącznie wada produkcyjna w 5 na 10 aut pęknie a w pozostałych nie i nie ma znaczenia czy masz po wirusie czy jest to BLB BRD - wzdłużny czy poprzeczny czy 2005r. czy 2007 to jest loteria. A czy po 2007 roku są poprawione to ci odpowiem jak mi nie pęknie a mam na gwarancji i wymieniałem 2009r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja te informacje mam od znajomego z audi. Bo dowiadywalem sie czy moja jest poprawiona - i niby jest. Zdaje sie od 6-7 miesiąca 2007 zaczęły poprawione wychodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja te informacje mam od znajomego z audi. Bo dowiadywalem sie czy moja jest poprawiona - i niby jest. Zdaje sie od 6-7 miesiąca 2007 zaczęły poprawione wychodzić.

ja znow słyszałem ze od 7-8 miesiaca 2006 roku :>

jedno i drugie pewnie ściema, tak jak popo pisze, loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak to jest jak sie slyszalo, ale na wlasne oczy nie widzialo... :decayed:

Ale nawet zdrowy silnik mozna zarznac. OK Koniec OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...