Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Akumulator 58Ah


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, około miesiąca kupiłem akumulator do swojej niuńki bo stary się już zesrał. Oczywiście kupiłem aku o poj. 58Ah...(1.8benzyna)

Z różnych przyczyn i braku czasu nie jeździłem audiką około 2-2,5tygodni...

Po tym okresie czasu wsiadłem żeby ją chociaż odpalić i przejechać się kawałek, audi odpalilo normalnie co prawda miało na Voltomierzu troszeczkę mniej niż 12V ale odpaliło normalnie. Po kolejnych 3 dniach potrzebowałem jechać autem pozałatwiać sprawy, wsiadłem i d*pa, ledwo miał siły na odpalenie kontrolek.

Tu moje pytanie... czy nowy akumulator miał prawo tak szybko paść? .. Czy poprostu mam go oddać na gwarancję..? [2lata]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógł paść, jest wiele bubli na rynku, jednak być może coś Ci "ciągnie" prąd i to bym sprawdził

Rozumiem że masz voltomierz w zegarach i po odpaleniu wskazówka rośnie za 14v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak odpale auto to rośnie zdecydowanie poza 14stkę. A może to być transmiter ?... Nigdy go w zasadzie nie odłączam jak wychodzę z auta.. taki pod telefon komórkowy, on działa poprzez znalezienie w radiu częstotliwości. [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 23:03_________________________________________________i znajduje się w gnieździe zapalniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo kurczę skoro jest nowy i pada to wypadałoby go oddać na gwarancje... :wallbash: tylko właśnie nie jestem pewny czy tu nie jest moja wina...ale jest ciepło, auto stało na pewno 2 tyg z powyłaczanymi odbiornikami prócz tego transmitera...ale jakaś głupia dioda by wyładowała całą moc?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszedłem do wniosku że zwarcia robił ten gówniany transmiter !!!!! Przez niego popsuł mi się stary aku, prawie 300dałem na nowy, czyli 100zł do góry i miałbym radio porządne zamiast jakiegoś transmitera, TFU ! szajs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...