Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta


Rekomendowane odpowiedzi

Czy do samochodu Audi A4 z 2000 roku posiadającego oryginalne radio Concert na kasety, można zamontować nawigację satelitarną? Jeśli tak to jaki jest koszt takiej inwestycji oraz jakie potrzebne elementy są mi potrzebne oraz czy ktoś ze śląska nie wykonuje takich montaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że podane informacje niewiele mi mówią. Z tego co przeczytałem wynika też, że muszę zmienić panel klimatronika bodajże. Może mi ktoś powiedzieć czy się opłaca montować oryginalną navi, czy nie lepiej kupić taką co można później przełożyć do innego auta oraz jakie dokładnie podzespoły należałoby kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kastet: ja też jestem na etapie montowania navi w audi B5 z 2001roku :)

na pewno potrzebny jest kosz pod nawigacje 2din w ASO kosztuje 900zł :polew: ale można znaleźć taniej tylko jest on ogólnie trudno dostępny :th: do tego musisz kupić klimatronik bo też jest inny koszt to około 300zł bez podgrzewanych siedzeń :> inna jest także popielniczka i ją też trzeba zmienić koszt około 100zł no i tunel środkowy ale kupno jego nie jest konieczne ponieważ można go przerobić :decayed: zawsze taniej :th: aha i jeszcze navi do B5tki pasuje oryginalna z A6 koszt na allegro to około 600zł jak dobrze trafisz :naughty:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi do B5tki pasuje oryginalna z A6 koszt na allegro to około 600zł jak dobrze trafisz :naughty:

pozdr

A nie 1600 ? No chyba , że nie bedzie to RNS-E :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item313883980_nawigacja_gps_blaupunkt_audi_a6_tv_radio_tanio_.html

to będzie pasować bez żadnych przeróbek :>

pozdr[br]Dopisany: 21 Luty 2008, 10:51 _________________________________________________jacekm: miałem na myśli coś takiego

http://www.allegro.pl/item313883980_nawigacja_gps_blaupunkt_audi_a6_tv_radio_tanio_.html

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item313883980_nawigacja_gps_blaupunkt_audi_a6_tv_radio_tanio_.html

to będzie pasować bez żadnych przeróbek :>

pozdr[br]Dopisany: 21 Luty 2008, 10:51 _________________________________________________jacekm: miałem na myśli coś takiego

http://www.allegro.pl/item313883980_nawigacja_gps_blaupunkt_audi_a6_tv_radio_tanio_.html

pozdr

Apropo tej nawigacji z allegro z Audi A6 to czy urządzenie ma już wgrane mapy czy może sobie wgrać dowolną mape??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

map się nie wgrywa... mapy są na płytach ... przed zakupem takiej navi za 600 zł to się najpierw dowiedzcie czy one chodzą w DX...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A4 po 99r. nawigacje miały jeszcze szerszy panel niż A6 i jak sie wsadzi taką od A6, obojętne czy Naviplus czy RNSe to po bokach są szczeliny. Idealnie pasuje tylko od A4 po lifcie (żadkość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaku4!

Ty chyba te ceny masz z kosmosu :laghing2:

Montowałem w tym miesiącu RNS-a do B6 z wymiana kosza i ceny były zupełnie inne.

RNS-E 1850

Kosz 2 din zakupiony w ASO 170

Panel klimatronika zakupiony na allegro w bardzo dobrym stanie 200

Kable + antena GPS zgodnie z sugestią najlepszego fachowca na forum Alvaro 100

Montaż 300

W związku z tym, że nie miałem instalacji can, dopłata 190

W chwili obecnej navi jest super.

Oczywiście na FIS-ie też mam navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobra7

Idealnie pasuje tylko od A4 po lifcie (żadkość).

ale to tylko Navi + bo niestety RNS-E nii ma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lexpar:

ceny są takie bo ja mam B5 a nie tak jak ty B6 :tongue4:

kosz pod navi do B5tki kosztuje w ASO 900zł a do B6 170zł a jeżeli chodzi o klimatronik do B5tki to znalazłem jeden na allegro który kosztuje 450zł także ceny nie są wcale z kosmosu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaku4!

Ty chyba te ceny masz z kosmosu :laghing2:

Montowałem w tym miesiącu RNS-a do B6 z wymiana kosza i ceny były zupełnie inne.

RNS-E 1850

Kosz 2 din zakupiony w ASO 170 ??

Panel klimatronika zakupiony na allegro w bardzo dobrym stanie 200

Kable + antena GPS zgodnie z sugestią najlepszego fachowca na forum Alvaro 100 ??

Montaż 300 ?????

W związku z tym, że nie miałem instalacji can, dopłata 190

W chwili obecnej navi jest super.

Oczywiście na FIS-ie też mam navi

Lex skad takie ceny w ASO :blink: :blink:

Ciekawy jestem czy do mnie tak samo bedzie kosztowac , bo tosz to normalnie za darmo :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zagadaj z użytkownikiem wosiek bo on ma bez grzanych a szuka z grzanymi i może Ci sprzeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...