Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Coś chyba nie tak po wymianie wachaczy........


czolgista778

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Otóż kupiłem ostatnio sprowadzoną z Holandii Audice A4 1.9 TDI 99r w automacie. Podczas przeglądu okazało się iż wymaga wymiany dwóch górnych lewych wahaczy. Zostawiłem samochód i dwa dni potem go odebrałem z nowymi wahaczami. Ale pojawił się problem. Na drugi dzień ruszyłem w trasę i po chwili jazdy zacząłem słyszeć jakieś dziwne postukiwanie (można by je porównać do szybko obracającego się wiatraka, który nagle został wyłączony i wyhamowuje go opór powietrza). Nie jest to dźwięk tłoczącego się metalu, to takie bulgoczące coś z lewej strony. Udziela mi się zwłaszcza kiedy już trochę jeżdżę autem i przy skrętach w lewo. Mechanik powiedział mi że możliwe że to łożysko, ale nie na 100%. A wy co myślicie?? Czy ktoś tak miał po zamontowaniu nowych wahaczy??

Z góry dziękuje za odpowiedź :D Pozdrawiam S :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie wahaczy nic takiego nie powinno się dziać, trochę ciężko z Twojego opisu coś więcej wywnioskować, może nagraj dźwięk będzie łatwiej pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście to łożysko :sick3: Bo dźwięk jak jadę jest praktycznie identyczny do tego na tym filmie miedzy 10 sekundą a 15

. Z takim łożyskiem można normalnie jeździć czy naprawa jest konieczna natychmiast??? Wiecie narzazie wypłata daleko. Czy może ten dźwięk to co innego np. piasta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...