Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Brak zasilania na wtyczce przy zbiorniku od wskaźnika paliwa


szneider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mojej A4 ostatnio przestał działać wskaźnik paliwa. Po podpięciu vaga test zegarów wychodzi ok, wskażowki wychylają się tak jak trzeba, żadnych błędów. Niestety fis pokazuje zero i swieci się rezerwa. Więc zabrałem się za wtyczkę przy zbiorniku. Okazuje się że na dwóch cienkich przewodach nie ma żadnego napięcia, po zwarciu tych przewódów nic się nie dzieje ze wskazówką. Wskazowka po przekręceniu kluczyka zatrzymuje się na ostatniej kresce rezerwy, czyli na zerze. Bezpieczniki posprawdzałem w kabinie i wszystkie są Ok. Nie wiem gdzie teraz szukać przyczyny braku napięcia przy wtyczce? Czy może coś nie tak z modułem komfortu? Czy trzeba szukać jakiegoś innego bezpiecznika? Pompka elektryczna się załacza, słychać jej pracę zaraz po przekręceniu kluczyka.[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 18:43_________________________________________________Już uporałem się ze wskaźnikiem paliwa. To był mój błąd ponieważ zmieniłem kodowanie licznika i dlatego przestał działać wskaźnik paliwa.. Wróciłem do tego co było przedtem i wskazówka od razu ruszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam B7 i ten sam problem. Kolega Pracuje w skodzie i podłaczył vaga. podpiał go i chyba wykasowal kodowanie :angry:. .Co teraz z tym fantem zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć do kolegi i niech Ci naprawia jak popsuł. Przecież "fachman" z niego jak w Skodzie pracuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...