Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. Gdzie znajduje się przekażnik świec żarowych?


czeslaw555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i mam pytanie , jako nowy użytkownik tak zacnego i wspaniałego :a4fan: jeszcze nie wszystko wiem gdzie i co , a na forum nei znalazłem opisu,gdzie znajduje się przekażnik świec żarowych, VAG pokazuje mi błąd 1266 , stąd moje pytanie i drugie co w tym przypadku zrobić ,wymienić na nowy ?jakie koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... tyle szukałem ale na to nie natrafiłem ,wielkie dzieki :>[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 08:01 _________________________________________________Mimo to mam jeszcze pytanie. U mnie po przekręceniu stacyjki lampka świec pali sie przy zimnym silniku przez ok 15sec, bez znaczemia jest temperatura na zewnątrz. Jeśli silnik jest nagrzany trwa to ok 5s, czy np.powinno byc zauważalne w tym czasie przygaśnięcie oświetlenia kabiny?bo u mnie czegoś takiego nie widzę ,silnik natomiast pracuje dosyć cicho i równo a z rury tez nie widzę żadnych dymków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co napisałem pod podanym linkiem, / http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17242.msg201057#msg201057 /odnosi się do silnika AFN 1,9 TDI z roku 1999 po liftingu i zostało to zweryfikowane i sprawdzone w moim samochodzie, i gdy jest ciepło, lub silnik jest nagrzany lampka kontroli świeć gaśnie prawie natychmiast /ok. 1 - 1,5 sek. może świeci/ i na 100% nie włącza się przekaźnik świeć.

A czy powinno przygasać oświetlenie gdy grzeją świece? - sprawdź świece czy nie są przepalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o lampke kontroli to u mnie dzieje się też tak jak opisujesz.A gdyby świece nie grzały to czy zimny silnik by zapalał bez problemu i pracował ładnie i równo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby świece nie grzały to czy zimny silnik by zapalał bez problemu i pracował ładnie i równo?

Jeżeli silnik jestw dobrym stanie to TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odpalaniem nie mam żadnych problemów :),ale mam jeszcze jedno pytanko nie dokońca chyba do tego działu .Przy pracy silnika na postoju oczywiście trochę słychać silnik i to jest dla mnie normalne ale czy w kabinie są jakieś drgania? ja mam takie wrażenie jakby po mnie delikatnie chodziły mrówki nie jest to jakieś mocne drżenie raczej delikatne ale jednak, siedziełem dzisiaj u kolegi co prawda w VW Bora 1,9 t silniki , w kabinie słychac tylko silnik żadnych nawet najmnieszych drgań nie przenosi do kabiny , nic nie czuć, co to moze być np. poduchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...