Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przegub wewnętrzny??


dragunovv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

mam problem ze swoja a4 b6, przeglądam ten dział i widzę podobne problemy,ale czy te same... ??

mianowicie, audik zaczyna trzepać prawym kołem, nie przenosi się to w czasie jazdy na całą budę, ewidentnie czuć ze z okolicy prawego koła, wstrząsy pojawiają się w czasie przyspieszania na 4, 5 biegu przy prędkości ok. 70 80 km/h i to nie zawsze, a giną przy 85- 90km/h problem znika, na niższym biegu w ogóle nie występuje taki objaw, stuków na zakrętach jeszcze nie zauważyłem, to początek padającego przegubu wewnętrznego??

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

mam problem ze swoja a4 b6, przeglądam ten dział i widzę podobne problemy,ale czy te same... ??

mianowicie, audik zaczyna trzepać prawym kołem, nie przenosi się to w czasie jazdy na całą budę, ewidentnie czuć ze z okolicy prawego koła, wstrząsy pojawiają się w czasie przyspieszania na 4, 5 biegu przy prędkości ok. 70 80 km/h i to nie zawsze, a giną przy 85- 90km/h problem znika, na niższym biegu w ogóle nie występuje taki objaw, stuków na zakrętach jeszcze nie zauważyłem, to początek padającego przegubu wewnętrznego??

Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu

to predzej objaw niewyważonego kola :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 4-5 biegu przyspieszasz od 70 km/ h? a może to dwumas sie odzywa? jakie masz obroty silnika jak czujesz te wibracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 4-5 biegu przyspieszasz od 70 km/ h? a może to dwumas sie odzywa? jakie masz obroty silnika jak czujesz te wibracje?

napewno nie to...

kolego dragunovv ja cos podobnego mialem przez zime w zeszlym roku, tylko ze przy mniejszej predkosci i w lewo, az kierownica szarpalo i do dzis nie wiem co to :blink:

postaram sie poszukac tego watku[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:00_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176670.0

,mie cos takiego sie dzialo i do dzis nie mam odpowiedzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...