Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z wymianą rozrządu


wojtek162

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma problem jestem przed wymiana rozrządu a sprawa jest taka ze nie mogą dobrać kolka napinającego do rozrządu jest tylko większe o wymiarze 72 mm a ja potrzebuję 68-69 mm i jest u mnie zamontowany siłownik napinający termiczny . W sklepie mówili ze muszę to wszystko przerobić ponieważ już nie dostane tych części do rozrządu jakie mam . Wie ktoś co z tym zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz jeszcze rozrząd po staremu, czyli pasek ma 152 zęby. Po pewnym czasie zmienili "konstrukcje" rozrządu, czyli pasek ma 153 zęby i są inne rolki oraz napinacze.

Teraz w sprzedaży jest tylko rozrząd na 153 zęby.

Wymieniając rozrząd należy wymienić wszystko, czyli pasek, rolkę napinającą, rolkę prowadzącą, napinacz hydrauliczny (tłumik drgań) i ewentualnie pompę wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz jeszcze rozrząd po staremu, czyli pasek ma 152 zęby. Po pewnym czasie zmienili "konstrukcje" rozrządu, czyli pasek ma 153 zęby i są inne rolki oraz napinacze.

Teraz w sprzedaży jest tylko rozrząd na 153 zęby.

Wymieniając rozrząd należy wymienić wszystko, czyli pasek, rolkę napinającą, rolkę prowadzącą, napinacz hydrauliczny (tłumik drgań) i ewentualnie pompę wody.

dobrze gada :good: tylko pompę wody też obowiązkowo bo jak się posypie to będziesz musiał wszystko znowu zwalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...