Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Od czego ta kostka nad pedałami?


Gość xxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ostatnio kupilem autko, i mam pare problemow z nim, ktore wyszly jak to bywa - po zakupie,

odkrecilem tapicerke nad pedalami i znalazlem tam luźna biala kostke z kilkoma kabelkami, kabelki te podlaczone są do przekaznikow kolo bezpieczników itp. miedzy innymi idą od niej 2 kabelki do czerwonej diody nad radiem [niby alarm] i tak sie zastanawiam od czego ta kostka bo nie ma drugiej kostki zeby ja podlaczyc, mozliwe ze byl kiedys alarm podlaczony i ktos go wyjal, a kostka zostala??

zdjecie tej kostki [sorry za jakosc]

41b46cfd92a7f4e5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje ze to od alarmu tylko ze go nie mam :/

nie mam zadnego pilota, ani przyciskow w kluczyku.

mam stary kluczyk taki jak w audi 80-B4 z jednym przyciskiem do światełka,

i sprawa jest taka ze moje A4 posiada immobilizer ktory nieraz sie przycina, a ten kluczyk chyba nie posiada immo w sobie, kiedys wyjalem licznik i jezdzilem bez licznika, a czytalem ze immobilizer jest w liczniku. więc jak ten immobilizer działa?

taki mam kluczyk

7d304c2ace18ef72m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kostka wyglada od dokladanego alarmu, a ze pilota nie masz to moze wynikac ze alarm sie zepsol i ktos go poprostu wyciagna, imo masz w kluczyku, z ktorego dokaldnie roku masz auto?? w 98 imo juz powinno byc w liczniku ale i kluczyk powinien byc inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej może być kostka od nie fabrycznej centralki do zamykania centralnego zamka u mnie też taka jest tylko sam zdemontowałem centralke bo zaczęła wariować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o tym mowie, w twoim roczniku powinien być inny kluczyk,a ty masz jak roczniki przed liftem, ale oryginalnie w nim tez jest transponder od immo, możesz mieć jakaś rzeźbę z immo zrobiona i ogólnie ze stacyjka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz się upewnić czy masz na 100 % Immo to dorób sobie kluczyk za 15 zł zwykły bez transpondera jak ci zapali i nie zgaśnie to znaczy że coś było grzebane bo A4 miało w standardzie immo ja chciałem sprawdzić u siebie czy mam i sobie dorobiłem zwykły kluczyk i zapali mi ale po 1 sekundzie zgaśnie i miga kontrolka samochodu z kluczykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaaa czyli ten taki wałeczek szklany na przeciwko żaróweczki w kluczyku to jest ten transponder ?? bo rozkrecilem wlasnie kluczyk i takie cos siedzi po drugiej stronie żaróweczki tylko takie brudne że hej cale czarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...