Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Fabryczny Bluetooth chyba przestał działać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdzie znajduje się fabrycznie zamontowany moduł Bluetooth w wersji A4 b7, końcówka 2006r. Kilka dni temu przestał się łączyć z Ip4, do tej pory śmigał idealnie. Nie mogę też podłączyć na próbę zwykłej starej nokii, która kiedyś też śmigała. Chcę zobaczyć gdzie i jaki mam numer modułu, chyba z końcówką C, ale nie wiem. Czy przy ewentualnej wymianie jest potrzebny VAG, czy wystarczy wpiąć. A skodzie i VW jest pod siedzeniem pasażera, ale u mnie jest tylko dywanik, nic poza tym, czyżby pod tapicerką?

Inne pytanie, po wymianie akumulatora, antenka od automatycznej aktualizacji zniknęła i już nie ma ochoty wrócić. Czy można to ustawić VAGiem.

Zdarzeń proszę nie łączyć, najpierw padł bluetooth (lub inna przyczyna); kilka tygodni później wymieniałem akumulator.

Proszę o jakieś podpowiedzi od kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oczywiście. Musisz zdemontować fotel pasażera i listwę progową. Następnie odgiąć dywanik i powinieneś znaleźć moduł. Będzie miał naklejkę znamionową z wyszczególnionym numerem części."

Ok, dzięki. A czy Vagiem da się sprawdzić czy działa, albo jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wszystko działało od 3 lat, na nokii, a od roku na Iphonie 4, i nagle przestało. Nic teraz nie chce się połączyć. Stąd pytanie czy Vagiem można sprawdzić czy moduł wogóle działa czy jest kaput.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mozesz sprawdzic Kompem wchodzac w tel. 77 jak sie polaczy to dziala .

Sprawdz bledy moze jeszcze jakie sa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...