Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z oświetleniem kabiny


Mario82A4

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem z oświetleniem kabiny , tzn lampka ta nad przednią szybą po ustawieniu w pozycji otwartych drzwi świeci sie ciągle , nawet po zamknięciu autka , po otwarciu innych drzwi i klapy bagażnika świeci sie lampka w bagażniku a po otwarciu drzwi kierowcy nie świeci . Oświetlenie przycisków szyb po otwarciu auta i zamknięciu drzwi kierowcy gasną dodam że krańcówka w zamku drzwi kierowcy jest ok bo założyłem inną i jest to samo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a polaczenie miedzy krancowka a samochodem kable lubia sie w harmonijce uszkodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , reszta dzwi zaświeca lampke w bagarzniku tylko od strony kierowcy nie działa , dodam że lampki nad tylnymi dzwiami też sie świecą cały czas . Odpiołem kiedyś wszystkie krańcówki czyli od wszystkich drzwi i dalej sie świeciło :gwizdanie: . Z tego co kojaże to odkąd kupiłem autko już tak było[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 18:52_________________________________________________Widze że ciężki temat , a ma ktoś może jakąś rozpiskę albo schemat jak idą kable od oświetlenia ? może można jakoś ominąć uszkodzony kabel , z tego co kojaże dopiero po odpięciu kostek od pompki centralnego zamka lampka gasła . Rozumiem że kable od wszystkich krańcówek idą do pompki a z niej do lampek , autko chyba nie posiada modułu komfortu . Narbardziej zależy mi na rozpisce jak idą kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za schemacik ale nie znam sie na takich schematach , może ma ktoś rozpiske jak biegną przewody i którędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat , ma ktoś jakiś pomysł ? Może to być wina pompki od centralki ? Słyszałem że w niej jest moduł komfortu i że on może być uszkodzony , dodam że po zamknięciu drzwi gasną przyciski od szyb a lampka nie . jak zamykam auto z pilota zaświecają sie te przyciski i po chwili gasną przy otwarciu auta jest to samo . Pompka jest na 3 kostki i 2 wężyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...