Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] POCĄCY SIĘ EGR?


dsz1985

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

myslalem ze to olej wali z pod korka. pare dni temu wyczyscilem szmatka brudne miejsca, dzisiaj okrecajac oslone silnika zauwazylem ze egr i jego okolice sa uwalone w oleju. Teraz pytanie czy egr wymianiac na nowy ? czy moze sa tam jakies uszczelki z pod ktorych moglo by cos wylatywac ?

zdjecia:

zdjcie0056v.th.jpg

zdjcie0057ys.th.jpg

zdjcie0058u.th.jpg

zdjcie0060t.th.jpg

zdjcie0062a.th.jpg

zdjcie0065s.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo się z tym borykam puki co wyczyściłem i zobaczę co się będzie dziać czy wymieniać mój temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234705.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna przypadlosc w tdi, kup w aso uszczelke (oring) wyczysc egr i poskladaj, umnie pomoglo, dziala juz 7 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko ciekawe skąd się tam ten olej bierze.

To nie jest żaden olej :cool1: to spaliny i syf który ze sobą wydalają to normalne dla naszych klekotów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie skąd ten olej :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 17:20_________________________________________________daniel_sen4 w tym samym momencie napisaliśmy już wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko ciekawe skąd się tam ten olej bierze.

To nie jest żaden olej :cool1: to spaliny i syf który ze sobą wydalają to normalne dla naszych klekotów :gwizdanie:

To jest olej pochodzący z dwóch źródeł - z odpowietrzenia skrzyni korbowej (kiepsko wymyślony sposób podłączenia odpowietrzenia przed turbinę) oraz olej wydmuchiwany z turbiny. To pierwsze jest typową przypadłością tych silników, drugiej sprawie należy się przyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się poci w pasku awx , wymieniłem uszczelki przeczyściłem go chwila spokoju była i znowu wróciło ale z mniejszym skutkiem , dlatego nie zwracam już na to uwagi , a w audi awx mam suchutki :) ale i przebieg mam przez pół co w passacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak zdemontować EGR. Sa jakieś trudności. Może ktoś opisze co i jak trzeba zrobić żeby wymienić te uszczelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...