Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wahacze A4 b5 a b6


cysiu100

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy jest różnica, a jeśli tak to jaka, między wahaczami do audi A4 B5 przed liftem, po lifcie, a wahaczami do Audi A4 B6? Nie mogę znaleźć informacji na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznia sie dolnym prostym

Górnym prostym, przedliftowe są proste a po lifcie i w B6 powinny być lekko wygięte.

Pasują jak te tak i te bo wygięcie poliftowego w przedliftowym jest zrekompensowane innym ułożenie gałki.

Przedlift

2011841863

Polift

2002417674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dolny prosty jest inny i nie mozna go sobie zamieniac, nie pamietam ale chyba chodzilo o otwor na lacznik stabilizatora

Sry doczytalem, chodzi o sworzen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki odnośnie wahaczy, a dokładniej chodzi o lemfordera. W dziale sprzedam, jeden kolega pisał, że należy uważać gdzie wahacz został wyprodukowany. O co tu chodzi, bo nie wiem? Też podrabiają? Czy lem klepie gdzieś w Chinach też wahacze bo taniej ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wahacze z B5 wejda do B6 z 2001?? Pytam bo mam wahacze TRW i nie wiem czy sobie zostawić do B6 czy je sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki odnośnie wahaczy, a dokładniej chodzi o lemfordera. W dziale sprzedam, jeden kolega pisał, że należy uważać gdzie wahacz został wyprodukowany. O co tu chodzi, bo nie wiem? Też podrabiają? Czy lem klepie gdzieś w Chinach też wahacze bo taniej ;)?

No :gwizdanie:

tylko dolny prosty jest inny i nie mozna go sobie zamieniac, nie pamietam ale chyba chodzilo o otwor na lacznik stabilizatora

Jest zmiana średnicy sworznia i to było przed liftem, ale nie pamiętam który rok, mocowanie łącznika jest takie same. :rolleyes:

To wahacze z B5 wejda do B6 z 2001?? Pytam bo mam wahacze TRW i nie wiem czy sobie zostawić do B6 czy je sprzedac.

Podejdą, a jak masz ten górny wygięty to jak ori :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ten górny z przed lifta podejdzie do polifta i na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój górny jest prosty mialem je w B5 99 i nie wiem czy podpasi do B6 2001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nadto nie paskudzić pozwolę sobie na mały up topic-u. Chcę kupić A4B6 Avant 1.9Tdi 130, zdaję sobie sprawę, że wymiana gnatów jest nieunikniona więc czytam o nich i czytam i im dalej w las tym więcej drzew :kwasny: Jak to jest czy wahacze do A4B5 są takie same jak do A4B6? Pytam bo w sieci namierzam tylko wahacze Lemfordera do A4B5 a nic do A4B6? Jak to w końcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny prosty ma grubszy sworzen w b6

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny prosty ma grubszy sworzen w b6

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

raczej odwrotnie,jest alu zwrotnica z tulejką i dlatego tniejszy sworzeń w b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...