Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zawieszenie S-line z B6 do B5??


Domie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zapytanko odnośnie zawieszenia audi A4B6 2,5 avant

Czy są jakieś przeciwwskazania aby nie montować tego zestawu do audi A4B5 1999r 1,9 avant??

Kolega który chce sprzedać zapewnia,ze nie ma różnicy. Ja jestem zielony w tym temacie wiec proszę o pomoc w podjęciu decyzji.

Za porady z góry dziękuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce sprzedać to mówi że pasuje, a to nieprawda.... amortyzatory przód będą pasować i na tym koniec podobieństw... silnik 2.5 TDI jest cięższy niż 1.9, sprężyny mają inną charakterystyke, do tego tylna oś w B5 ma zupełnie inną konstrukcję niż w B6/B7, popatrz na oferty zawieszen na alledrogo to sam zauważysz różnicę w budowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, tył cały nie będzie pasował gdyż w b5 sprężyna jest na amortyzatorze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy napewno przód będzie pasował? ktoś sprawdzał? konkretnie myślę o połączeniu z dolnym wahaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód będzie pasował, jedynie co jeśli chodzi o przód to w B6 są troszkę dłuższe amorki niż w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wątpliwości rozwiane. Wielkie dzięki Panowie za wyjaśnienia.

Czyli pozostaje 1BE lub springi Eibacha i amorki o skróconym skoku.

Jeszcze raz wielkie dzięki :hi: Wątek można zakończyć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZOD tez jest inny!!! nie podejdzie do b5:thumbdown:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Kz_Pg_Kr7_FBj_Mt_Txp_LU2h_X.jpg

images.jpg

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

a ja mam takie pytanie jak ksztaltuje sie cena wymiany zawieszenia przód w a4b5 avant s-line v6 1999r

kolego w b5 nie ma S line:grin: nowe chcesz to zawieszenie 1BE??? nowe amori i springi czy jak???

jak uzywka to ja sprzedaje kpl 1be tak ok 300pln 400pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz się dowiedzialem mam poprostu krzywe tarcze i dlatego sa te dolegliwości,hm?,to mnie kolega z nastepna rzeczą w tym modelu osłabił,ale tak to jest jak sie najpierw kupuje a potem czyta opini i innych rzeczy o danym modelu , jak to mówią zycie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w b5 nie ma S line:grin: nowe chcesz to zawieszenie 1BE??? nowe amori i springi czy jak???

jak uzywka to ja sprzedaje kpl 1be tak ok 300pln 400pln

A to bardzo CIEKAWE że w b5 nie ma S line. Bo ja takowe posiadam :) Skoro jest S4 b5 to i S line czyli tak jak we wszystkich S line zawieszenie podobne do S4, kierownica no i wyposażenie przynajmniej średnie za to z silnikiem podstawowym np 1.8 ADR http://a4-klub.pl/images/icons/icon11.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w b5 nie ma S line:grin: nowe chcesz to zawieszenie 1BE??? nowe amori i springi czy jak???

jak uzywka to ja sprzedaje kpl 1be tak ok 300pln 400pln

A to bardzo CIEKAWE że w b5 nie ma S line. Bo ja takowe posiadam :) Skoro jest S4 b5 to i S line czyli tak jak we wszystkich S line zawieszenie podobne do S4, kierownica no i wyposażenie przynajmniej średnie za to z silnikiem podstawowym np 1.8 ADR http://a4-klub.pl/images/icons/icon11.png

jak w b5 masz s line to chyba jedyna na swiecie:grin::grin::grin: to ze ktos znaczek przykleil bo chcial miec to nie znaczy ze masz s line hehehehe:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...