Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Pompa paliwa w zbiorniku paliwa.


Paszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moje autko ostatnio sprawiło mi smutną niespodziankę.Nie chciało odpalić rano, zauważyłem że jak zaparkuje pod górę to ma problem.Cofa sie paliwo.Diagnoza pompa paliwa w baku,nie daję już cisnienia. mechanik mówi 1000 zl nowa plus 500 zl wymiana- za głowe sie łapie chyba bo pogieło.

Czy ktoś wymieniał i może przybliżyć koszt mniej więcej.

Pozdrawiam Paweł.

AUDI A4 B6 2002 1.9 TDI AWX 130 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 PLN wymiana pompy w zbiorniku? :decayed:

Za nie wiedzę się płaci :naughty:

wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 PLN wymiana pompy w zbiorniku? :decayed:

Za nie wiedzę się płaci :naughty:

wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy

Ciekawe czy jak zepsuje Ci się lodówka czy telewizor to też wszystko sam naprawisz ? Albo oddasz w ręce fachowca i będziesz chciał mieć niedrogo naprawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moje autko ostatnio sprawiło mi smutną niespodziankę.Nie chciało odpalić rano, zauważyłem że jak zaparkuje pod górę to ma problem.Cofa sie paliwo.Diagnoza pompa paliwa w baku,nie daję już cisnienia. mechanik mówi 1000 zl nowa plus 500 zl wymiana- za głowe sie łapie chyba bo pogieło.

Czy ktoś wymieniał i może przybliżyć koszt mniej więcej.

Pozdrawiam Paweł.

AUDI A4 B6 2002 1.9 TDI AWX 130 KM

Ja obstawiam pompę tandemową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON, w słoik powyzej poziomu filtra, wezyk ze sloika do wlotu filtra i mozna sprawdzic czy to wina tandem pompy czy spietrzajacej

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

500 PLN wymiana pompy w zbiorniku? :decayed:

Za nie wiedzę się płaci :naughty:

wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy

Ciekawe czy jak zepsuje Ci się lodówka czy telewizor to też wszystko sam naprawisz ? Albo oddasz w ręce fachowca i będziesz chciał mieć niedrogo naprawione?

sam naprawiam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON, w słoik powyzej poziomu filtra, wezyk ze sloika do wlotu filtra i mozna sprawdzic czy to wina tandem pompy czy spietrzajacej

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

500 PLN wymiana pompy w zbiorniku? :decayed:

Za nie wiedzę się płaci :naughty:

wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy

Ciekawe czy jak zepsuje Ci się lodówka czy telewizor to też wszystko sam naprawisz ? Albo oddasz w ręce fachowca i będziesz chciał mieć niedrogo naprawione?

sam naprawiam :whistling:

Próbować naprawiać możesz , zresztą jak każdy , ale z jakim skutkiem ? Chyba ,że jesteś fachowcem od wszystkiego a tacy fachowcy zwykle są fachowcami od ...iczego.

Bez obrazy , ale przecież wiadomo że wszystkiego nie jesteśmy w stanie sami sobie naprawić wiadomo jaki jest sprzęt np.agd,rtv ,ja też się staram co mogę sam naprawić , np. wczoraj naprawiłem odkurzacz , co nie znaczy ,że zawsze dam radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drazac przyklad lodowki, nie ruszam ukladu chlodzacego - z powodu braku narzedzi i nieoplacalnosci ich zakupu, do naprawy jednej lodowki. natomiast w sytuacji gdy pojawia sie tego typu problem, uwazam ze naprawa jest nieoplacalna i po prostu kupuje nowa lodowke...

w dziedzinach ktore mnie interesuja, jestem pasjonatem, a fachowcow czesto zabija rutyna, co mozna zauwazyc po ocenie opisywanej w watakch skutecznosci roznych mechanikow...

o ich pazernosci juz nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...