Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąż do wspomagania


pavelwhitecky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Założyłem wąż (używkę) pół roku temu i znowu cieknie. Jest to ten przewód od maglownicy do pompy. Powiedzcie mi czy mogę taki dorobi - jeżeli tak to gdzie we Wrocławiu lub w Legnicy. Ile kosztuje nowy - bo mi w audi powiedzieli że 1000 PLN - Wrocław Karkonoska. Poda mi ktoś numer oryginalny tego węża? Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak we Wrocławiu ale jest dużo firm co dorabiają takie węże lub naprawiają stare (ja taki mam, zapłaciłem za to grosze o ile dobrze pamiętam to 20zł i do dzisiaj jest spokój)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja znalazlem goscia co dorabia przewody cisnieniowe , dorobil 20 zl skasowal , w srodku byla taka sprezyna co na srodku miala taka jakby zwezke no nie mogl wepchac do nowego przewodu i wyrzucil to bo niby jest to po to zeby przewod sie nie zalamal, zamontowalem i pompa od razu halasuje , wczesniej halasowala tylko przy skrecie na maksa kierownica a teraz caly czas , czy powodem tego jest ta sprezynka co nie wlozyl do srodka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brak tego środka i jeszcze zwężki która znajduje się na środku oryginalnego węża jest powodem głośnej pracy pompy wspomagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz problem jest, orginal podobno 1tys a uzywka nie wiadomo ile pochodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a gdzie Ci ta używka ciekła,bo jeśli na zakuciu to zakuć na nowo i będzie hulać tylko wszystko należy w środku zostawić tak miałem,że Mi ciekło na zakuciu przy pompie.Po odcięciu starego zakucia i ponownym zakuciu wszystko hula bez wycia pompy.Musisz na nowo rozglądać się za jakąś używką chyba,że chcesz mieć nówkę z salonu w co wątpię.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ciekła na wężu przy zakuciu waz już slaby był tak wiec nie skracaliśmy tylko wymieniłem sam waz gumowy u gościa co robi węzę ciśnieniowe, miał waz trochę mniejszej średnicy i nie dało się już wepchać tej sprężyny to zrobił bez niej , teraz nie cieknie ale pompa mi głośno chodzi ,poszukam innego może będzie miał większej średnicy węzę żeby wepchać ta sprężynę i może pompa nie będzie hałasować, jak nie to kupie może jakiś na szrocie , w serwisie za 1tys nie będę kupował chyba ich pogięło, to pompa 2,5 tys kosztuje a głupi kawałek węża 1tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj używki :wink:

uzupełnij profil to może akurat odezwie się do Ciebie ktoś kto takowy posiada na zbyciu :wink: bo będzie miał do takiego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do

audi a4 b5 2.5 tdi v6

pasuje także audi a6,

numer 8d1 422 893 bh

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

WĄŻ PRZEWÓD WSPOMAGANIA AUDI A4 B6 8E0 EUROPA (2488624884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...