Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 - nawigacja mała - pytanie


TS147

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przegladam archiwum forum i jest dużo tematów odnośnie nawigacji i możliwości zakupu płytek do niej.

Moje pytanie jest takie - mam Avanta z '03 i ma mini nawigację na tablicy rozdzielczej - jaki jest jej kod/model/firma? Mając te informacje nie kupię płytki do dużej Navi :mrgreen: .

Czy taka mini Navi jest w ogóle użyteczna? Jest sens kupować płytkę? (alternatyw jest coraz więcej - choćby do nokii e50 za 300zł można dokupić GPS i mieć coś ala Automapę)

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szubek-line

wszystko to można sprawdzic w menu navi tam jest dokładny model navi, jak autko '03 to na pewno jest to navi DX więc możesz kupic jakąkolwiek płytkę w tym systemie ja używam takiej i jest wszytko ok polecam makę Polska/Czechy na rok 2006/07 w zasadzie jedyna słuszna jesli chodzi o Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, śmiało kupuj mapkę w formacie DX np. Polska-Czechy 06/07 (są również z polskim lektorem), a co do użyteczności małej navi to mogę powiedzieć że mnie jeszcze nigdy nie zawiodła - będziesz zadowolony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam a4 z 2001roku i ma malą navi w liczniku gdy kupilem samochód niebylo żadnej płyty co radzicie zrobic w takiej sytuacij z góry dziękuje i sory za odgrzanie tematu

[ Komentarz dodany przez: lukas23: 30-03-2007, 22:01 ]

sprawdzic co radzi w tej sprawie regulamin forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sorry na początek za to, że odświeżam temat ale mój został zablokowany.Dowiedziałem się czegoś więcej o mojej navi[b5 1.9TDI 99'].Jest to navi między zegarami(strzałki) i jest system naprowadzania głosem również bo sprawdzaliśmy w Niemczech.Dzwoniłem dziś do salonu Audi i facet powiedział,że do tego modelu ale po liftingu(inna konsola środkowa,reflektory..) będzie działać mapa Polski i Czech 2007/08 albo starsza w formacie DX także można kupić i tu moje pytanie: czy ma może któryś z kolegów\koleżanek taką mapę w formace DX posiada?Pytam bo w salonie jest to wydatek dosyć duży...Proszę o info na priv lub tutaj.Z góry serdecznie dziękuję! Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...