Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trefny przedni dolny lewy wachacz


Piotrek85233

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie odnośnie tematu byłem na warsztacie zmienili mi wachacz i po nie wiem dokładnie 2 -3 tygodniach wymieniałem olej czyli dzisiaj i ten piekny nowy wachacz wyskoczyla z niego tuleja czy moze ktoś wie cos na temat firmy HSP co to za syf mechanik mi powiedzial ze to nie jest nowy sprzet tylko po regeneracji i czy ten warsztat co robiłem poprostu mnie oszukal wziol kase za nowy a włozyli jakis syf? proszę i jakies opinie co robic dzwoniłem juz ma mi wymienic ale mowi ze nie wie czy nie bede musiał płacic za nowy dla mnie to jest przesada pozdro czekam na wasze odpowiedzi dodam ze zapalcilem duzo kasy za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjojoj - tanie wahacze są dla bogatych bo trzeba je często wymieniać - jeszcze jako taką jakość trzymają Master Sporty ale HSP :kwasny: nieznana marka - pewnie jakisz shit :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na robociznę i wahacz masz gwarancję. Ile płaciłeś za wahacz? Masz rachunek albo paragon ? Który wahacz wymieniłeś? Jak włożyli regenerowany to powinien kosztować: dolne idą w granicach 80 do 90zł górne koło 60zł nowe kosztują kilka stówek porządnych firm. Jedź tam niech robią na własny koszt jak robiłeś to w jednym warsztacie czyli wymiana i zakup wahacza. Jak będą chcieli włożyć nowy to niestety będziesz musiał dopłacić do nowego wahacza tylko odlicz sobie cenę tego wcześniej zamontowanego. Jak warsztat będzie miał "ale" postrasz Rzecznikiem praw konsumenta itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...