Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czerwone turbo, po paru depnięciach...


Sebastian1983

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi tu o kilka depnięć podczas jazdy niczym bym się tu nie przejmował :whistling: w 1.8t dużo nie trzeba żeby turbo zaczeło się rumienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie, po obejrzeniu filmu jeszcze raz-to wcale nic takiego niepokojącego tam nie ma, martwił bym się, jakby kolektor jeszcze był czerwony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh kolego nic sie nie martw... ja mam taki sam silnik... i u mnie to potrafi nawet delikatniu katalizator zrobic sie czerwony ;p a turbina nie jak u ciebie delikatnie rozowa... tylko swieci sie jak ognisko :]

Naprawde nie masz sie czym przejmowac....

Ja zauwazylem to u mine po wymianie turbo... i tez sie zestresowalem... wiec zadzwonilem do ludkow od ktorych to kupielm i mowie co i jak.... a on do mnie a ilo konny ma Pna silnik... ja na to ze 150.... on do mnie to olej to Pan... :] mowi ze Np. w Audi TT gdzie byly te same silniki tylko ze po 200 konie to potrafily od temp pekac kolektory :]

Takze kolego spokojna twoja :] a jak bedziesz bardzo chcial zobaczyc jak wyglada fest rozgrzane... daj mi znac np pw jak moja troche przegonie i filmik ci podesle :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że u mnie jak fest buta dostawałą przed modami mechanicznymi tylko sam program to muszla od turbiny swieci się na biało :) kolektor dobrze czerowniutki, kata mam wyprutego a pucha się świeciła pod osłoną konkretnie, spaw na tulejce do pierwszej sondy lambda wygląda jak wykuty w Mordorze :) po wymianie wydechu i zrobieniu mechaniki też się świeci konkret ale o wiele szybciej stygnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...