Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupno akumulatora - opinie o tym e-sklepie


Suli

Rekomendowane odpowiedzi

Staję powoli przed koniecznością nabycia przed zimą nowego akumulatora. Obecnie mam vartę z logiem :audi: i VW i numerem ETKA 8E0 915 905 K więc zakładam, że aku jest jeśli nie od nowości to na pewno mocno wiekowy.

Czy możecie powiedzieć cokolwiek o tym sprzedawcy?

O nas - e-Battery - lider sprzedaży akumulatorów w internecie

MOLL M3 Plus K2 95Ah - e-Battery - lider sprzedaży akumulatorów w internecie

Wiarygodna firma? Nie wciskają kitu? Nie ma problemu z reklamacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupował aku w necie. Nie wiesz jak są przechowywane czy doladowywane na półce itp. Czasem lepiej dac więcej pieniędzy i kupić aku na miejscu w profesjonalnym sklepie. Zamontuja aku na miejscu sprawdza ladowanie i stan nowego aku czy wszystko jest ok. Ja rok temu kupiłem boscha slivera w necie cena niższa o 70zl ale i tak kupiłem w sklepie z akumukatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym akumulatorem nie wolno rzucić, uderzyć, a z przesyłkami to różnie bywa, też bym radził kupić w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym O nas - e-Battery - lider sprzedaży akumulatorów w internecie

mają też punkty odbioru osobistego w Warszawie

WARSZAWA (WAWER): ul. Widoczna 105, tel/fax: 22 815 36 91

WARSZAWA (BEMOWO): ul. Szeligowska 3, tel/fax: 22 746 05 35

Zastanawiam się, bo cena molla u dystrybutora dla klientów indywidualnych dochodzi do 700 zł, a klikuset sztuk dla zniżki zamawiać nie będę.

Dlatego moje pytanie - czy ktoś miał z nimi do czynienia, brał coś u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700zł ??? Nieźle was tam łupią... U mnie, w miejscowym sklepie motoryzacyjnym (jest na liście dystrybutorów na stronie Moll) model m3+ 95Ah kosztuje równo 500zł (cena w sprzedaży detalicznej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700zł ??? Nieźle was tam łupią... U mnie, w miejscowym sklepie motoryzacyjnym (jest na liście dystrybutorów na stronie Moll) model m3+ 95Ah kosztuje równo 500zł (cena w sprzedaży detalicznej).

No widzisz - a cena "fabryczna" w detalu u przedstawiciela Molla wynosi 680. A wydawałoby się, że u źródła powinno być najtaniej. Tylko, że "źródło" po prostu niechętnie bawi się w detal.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli , brałem u nich Moll m3+ 75Ah w czerwcu tego roku (Szeligowska) .... jeśli to Ci pomoże .

Spoko możesz u nich brać , normalnie aku stoją na półkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PIXI:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

O take właśnie odpowiedź mnie się rozchodziło:decayed:

Ale swoją drogą popytam jeszcze Tomka:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rada. Jak pojedziesz kupić aku jedź z miernikiem i weź z najwyższym napięciem (powinno być 12.6-12.7V), ponad to sprawdź datę produkcji i bierz najmłodszy. Czasami data produkcji jest podana w kodzie numeru seryjnego. Można to rozszyfrować na stronie: akumulator.pl podając nr seryjny chłopakom z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to ułatwia sprawę. Ja kupowałem trzy lata temu Vartę Silver 85Ah i 800A rozruchu i trzeba było "rozpracować" datę produkcji po numerze seryjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...