Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skorzane Fotele


alik16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od roku czasu mam problem ze swoimi siedzeniami ktore BARDZO szybka zaczynaja pekac i robia sie na nich wyrazne zagniecenia gdzie jak tylko kupilem samochod przed rokiem wszysko bylo w stanie idealnym bez rzadnych zmarszczek . czytalem troche na forum jak zabezpieczyc skore zamowilem zestaw z ledezzentrum za 165 zl spodziewalem sie ze ten drugi preparat bedzie w postaci conajmniej kremu luz zelu a okazalo sie ze to jest mleczko ktore nic w dodatku nie pomoglo ani na stare zagniecenia ani nie nawilzylo skory zeby sie nowe nie robily .. juz lepiej dzialalo polozenie specjalnego wosku pszczelego do skory efekt jednak byl krotkotrwaly i po 2-3 tyg siedzenia znowu zaczely sie coraz mocniej wysuszac i zagniecac .. Moze ktos poleci mi jakis srodek ktory "naciagnal " by owe zagniecenia i przywrocil skorze dawniejszy wyglad? dodam ze nie bardzo wiem jak sprawdzic jaki mam rodzaj skory .. i moze blednie dobralem srodki z lederzentrum .. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz lepiej kupic caly zestaw uzywany za 1000zl sa na allegro niz wymieniac ta tapicerke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to że robią się zagniecenia to niestety.. takie uroki skóry, siedzisz tyłkiem to ona się rozciąga i wygina. Umyj dobrze fotele, weź opalarkę z regulacją temperatury i potraktuj zmarszczki ( ale bez przesady bo spalisz skórę ! ) masując przy tym nagrzewane miejsca ( ruchy koliste i podszypuj ..wiesz tak z kobietą :D ). Nie oczekuj, że będziesz miał nawilżoną skórę stosując mleczko raz w miesiącu. Jak sprzątasz auto regularnie raz w tygodniu to przy okazji przeleć fotele cleanerem, a później mleczkiem.

Jest zima używasz pewnie ciepłego powietrza z nawiewów, jeździć dupskiem po fotelu w dżinsach i niestety tak skóra się zużywa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...